Ocena kierowcy - Suzuki Alto II

szeroki, 17 lat temu
Rok produkcji 1993
Suzuki Alto II 0.8 39KM 29kW 1986-1993 - Oceń swoje auto
auto wszędzie się zmieści na parkingach raz mnie sąsiad zablokował na parkingu swoim poldkiem, była małą przestrzeń więc mu pokazałem styl jazdy po chodnikach :D to auto się nadaje do każdej jazdy, a przy tym pakowawne tyle rzeczy co ja w tym woże to czasami auta typu cahtback większe mają problem z zapakakowaniem czegoś co do mnei wchodzi bez problemu
cichy miły i szybki
tu można mieć ale do serwisów zajumujących żekomo profesjonalną naprawą aut (czyli ich psuciem) jak robili mi sprzęgło to przy okazji zniszczyli skrzynie biegów i teraz ciężko ją jest dostać ale ogólnie ok
super
chyba najlpesze auto jakie dotej pory miałem w żadnym aucie tyle nei widziałem co w tym
klima i ogrzewanie działa
lepiej niż w Tico, bo daewoo to jak siądzie pasażer są problemy ze zmianą biegów bo drążek chaczy o kolana
cichutki
nie ssa jak smok :)
jakość dobra wszystko spasowane na konsoli głównej mało elektroniki więc nima co się psuć za tą kase się opłaca nie ma sensu dawać za auto miejskie dużo kasy :)
tu czasami klampa w łapie zostanie :D ale to są drobiazgi plastik więc normalka w każdym aucie
pali nawet jeśli się nei da wrzucić biegów ale to skrzynia i sprzęgło robione prze niby pseudo profesjonalny serwis normalka wystarczy odać auto w niepowołane ręce i już się zaczynają komplikacje ale polecam

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.8 39KM 29kW [l/100km]

Suzuki Alto II