Suzuki Baleno I Sedan 1.3 i 16V 85KM 1995-1998 - Oceń swoje auto

Suzuki Baleno I Sedan 1.3 i 16V 85KM 1995-1998

z przebiegiem 123 000 km, wyprodukowany w 1998 roku
~Stanisław
dodał ocenę 22.03.2009 10:53:01, jeździ tym autem rok

Bardzo dobry, skromny i niedoceniany samochód.Ponieważ jest ich niewiele zwraca na siebie uwagę na drodze - szczególnie jak jest cały srebrny.Na szczęście nie bardzo interesuje złodzieji. Ma wiele zalet-NIEZAWODNOŚĆ, ergonomię, silnik, spalanie,lekko się prowadzi a i na autostradzie radzi sobie dobrze. Ponadto wygląd ponadczasowy - nie starzejący się przypominający trochę skrzyżownie hondy z bmw.Oczywiście jak każdy samochód ma też wady - trochę mały bagażnik, małe schowki(chyba robione pod japończyków)w przedziale kierowcy,słabą wentylację oraz trochę ciężko pracującą skrzynię biegów.Jestem jednak ze swojego Suzuki Baleno bardzo zadowolony szczególnie za niezawodność oraz za wygląd(ale to już indywidualna ocena każdego).Pozdrawiam wszystkich właścicieli i użytkowników Suzuki Baleno i życzę pełnej satysfakcji i zadowolenia w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów.

Pracuje bardzo dobrze - tylko leję benzynę i jadę.Przyśpiesza bardzo dobrze jak na swoją pojemność.

Mogłaby być lepiej dopracowana-trochę ciężko pracuje.

Jest dobry - wspomaganie działa bardzo dobrze, zawieszenie mogłoby być trochę twardsze - ale ogólnie jest OK.Hamulce mogłyby być trochę mocniejsze.

Widoczność bardzo dobra.

Wszystko jest w zasięgu ręki tam gdzie powinno się znajdować.

Ogrzewanie bardzo dobre, wentylacja trochę słabsza szczególnie szyby boczne.

Przestrzeń bardzo dobra dla kierowcy i pasażera z przodu,z tyłu mniej miejsca ale wystarczająco.Cztery osoby jeżdżą bardzo dobrze, pięć już dużo gorzej.Bagażnik być większy bagażnik.

Jest dobrze - zużycie paliwa oscyluje wokół 6l/100km.

Bardzo dobra cena w stosunku do jakości jaką się za tę cenę dostaje.

Przez cały rok użytkowania samochodu nie miałem żadnej drobnej usterki - nic się nie urwało, nie przepaliło, nie wymagało wymiany lub naprawy.

Przez cały rok użytkowania samochodu, nie miałem żadnej poważnej usterki.

Spalanie 1.3 i 16V 85KM 1995-1998

Pb [l/100km]
5,8

6,0

6,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie niezawodność-nic w tym samochodzie się nie dzieje niedobrego-tylko wlewam paliwo i jeżdżę.Po prostu jeżeli się o ten samochód zadba to potrafi się odwdzięczyć.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.3 i 16V 85KM 1995-1998

Dodaj nowy komentarz