Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara II SUV

SławekD., 10 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Suzuki Grand Vitara II SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : NIESAMOWITY W TERENIE NAWET NA ZWYKŁYCH SZOSOWYCH OPONACH!!! W zimie łąki i podjazdy z śniegiem po kolana - pestka! W lecie - samochód dobrze się prowadzi, przewidywalny. Jak dla mnei rewelacja!
Wygląd jak dla mnie ponadczasowy (za 10 lat dalej będzie mi się podobać). NIESAMOWITY W TERENIE NAWET NA ZWYKŁYCH SZOSOWYCH OPONACH!!! W zimie łąki i podjazdy z śniegiem po kolana - pestka! W lecie - samochód dobrze się prowadzi, przewidywalny. Jak dla mnei rewelacja!
szczerze spodziewałem się większego "muła", po przesiadce z diesla i przyzwyczajeniu do kręcenia silnika do troszeczkę wyższych obrotów, silnik ten, zwłaszcza od 2500rpm jest naprawdę żwawy, rozsądek nakazuje przy 3000 zmienić bieg na wyższy celem ekonomiczniejszej jazdy ale silnik tak ładnie ciągnie że szkoda mu nie pozwolić..;)
chyba największy minus Suzi, niby ok ale z "3" czasem lubi zgrzytnąć.. (?)
NIESAMOWITY W TERENIE NAWET NA ZWYKŁYCH SZOSOWYCH OPONACH!!! W zimie łąki i podjazdy z śniegiem po kolana - pestka! W lecie - samochód dobrze się prowadzi, przewydywalny. Jak dla mnei rewelacja!
Bardzo dobra! Duże szyby, ogromne lusterka, parkowanie bez najmniejszego problemu!
W porządku!
Mocne dmuchawy, w zimie moment i cieplutko, w lecie klima szybko schładza niemałe przecież wnętrze
Miejsca pod dostatkiem, pasażerowie których woziłem z tyłu byli zachwyceni!
W porządku.
Na benzynie było 10-12L/100km. Po założeniu instalacji LPG Stag średnio 12,5L/100km, w trasie można zejść średnio poniżej 11L/100km. Przy obecnych cenach benzyny i LPG to wg mnie rewelka.
Za tą cenę nic leszego z takimi możliwościami napędu po prostu NIE MA!!!
Póki co jest ok.
Póki co jest ok.