Oceny Suzuki Jimny III Standard 1.3 VVT 85KM 63kW 2002-2012

Najnowsze oceny Suzuki Jimny III Standard 1.3 VVT 85KM 63kW 2002-2012

2,8
~Zmęczony użytkownik
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Rdzewieje, a właściwie gnije jak wszystkie suzuki ( miałem też starą vitarę). Mnie i padły sprzęgi automaty, później reduktor, później skrzynia biegów. Jeździłem codziennie ok. 40-50 km asfalt i ok 20 km leśnymi drogami. Dla jasności drogami najwyżej dziurawymi, bywało, że przejechałem przez jakieś błotniste drogi. Ale żaden off road. Na koniec padł silnik. Kupując sprawdziłem blachę, jak z ulgą sprzedałem to oczywiście zawiesia ramy zgniły,...
~wektor1
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Samochód do określonych celów - jazda wiejskimi i polnymi drogami o każdej porze roku (chyba , że śnieg za głęboki), niezły również w miejskiej dżungli. Suzuki nie bardzo wie , do kogo adresuje ten model , oferuje budzące śmiech pusty wersje "luksusowe", nie pozwala natomiast zamówić koniecznych dla tego typu pojazdu blokad mostów, zmywalnych wykładzin czy ogrzewanych lusterek (za to, nie wiedzieć po co, ogrzewane bywają fotele)....
~husky
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Samochód jest świetny do dwóch typów zastosowań: 1. Dla osób które zakończyły aktywność zawodową, nie mają już dzieci w domu i potrzebują mobilnego środka lokomocji, który \"snieg czy lód\" zawsze dowiezie bezpiecznie do przychodni, zakupy czy do lekarza.... 2. Samochód dla singla, lub jako drugie auto w rodzinie, którym mama wozi dzieci do przedszkola czy po zakupy. 3. Auto jest wyjątkowo dzielne w terenie więc nadaje się dla mieszkających...
~Ziibi
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
To auto się kocha albo nienawidzi. Znakomity do miasta, do lasu i w teren. Kobiety sobie chwalą ze względu na bardzo dobrą widoczność we wszystkie strony, lusterka od ciężarówki oraz "wszędzieparkingowość". W zimie niezastąpiony. Absolutnie nie nadaje się na trasy,zbyt krótki, duża podatność na wiatr, spalanie 10L to norma. Niesamowicie zwrotny, przy odpiętym przednim napędzie promień skrętu 4.9m.
~wujotem
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
jak to żona powiedziała taki resorak, ale skoro jej się podoba to mi też. A tak poważnie to bardzo przyjemny samochód do miasta i dzielny w terenie, wszędzie podjedzie i wszędzie zaparkuje. od trzech miesięcy za każdym razem jak do niego wsiadam, to sprawia mi to radość.
~Aga
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
jazda w terenie i po sniegu - rewelacja; wyciaga wszystkie inne niedorajdy z zasp, nawet wiekszych braci jak nap Outlandery. SUper w miescie, zwinny, zawsze znajdzie miejsce do zaparkowania, co jest wielkim plusem. Dobry na niedlugie wyprawy np na deske gory, bez problemu miesci bagaznik na dachu:) trzeba uwazac tylko na wjazdy do parkingow:); POLECAM ( pamietajmy ze nie ejst auto ekonomiczne, ale nie po to kupuje sie terenowke)
~Tojka
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Pokochałam moje autko w kilka dni, jak już ktosik na tym forum. Ale taka jest prawda-mam gdzieś to, co nazywają drogami,mój dysk wciąż na miejscu, na światłach nie daje plamy (ważne dla mnie!). Olewam fakt oglądania się na widok Jimnego..., ale pozbawiona wszelkiej hipokryzji przyznam-przyjemne to jest!
~michu
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Poszukiwałem samochodu który pozwoli mi wyjechać z mojego domu na wsi. Do drogi asfaltowej mam 1km a tak wiejskie drogi. W zimę śniegu po pachy, a wiosną błoto do kolan. Jimny nigdy mnie nie zawiódł. Porostu idzie jak przecinak. Jedynym mankamentem Jimny\'ego jest jego wysokie zużycie paliwa. Naj większą zaletą układ napędowy i możliwość jego elastycznego wykorzystywania na \"drodze\"
~tomek
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
dobre auto w teren i do miasta typu Wrocław (dziury, kostka itp.), dłuższe trasy mogą być męczące - hałas i niepewne prowadzenie (na oponach Goodyear Wrangler AT, może na seryjnych jest lepiej). Nie wiadomo czemu lusterka ustawiane elektrycznie, ale bez podgrzewania, za to ogrzewane fotele przednie.
~Paweł
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Jimnny to prawdziwa terenówka, z bardzo dobrym zawieszeniem. Świetnie sprawdza się w terenie, ale także jako miejskie sprytne autko.Silnik 1,3 l. 85KM,dobrze dopasowany do wymagań terenowych, jednak pozostawia do życzenia przy jeździe na trasie. Jednak dla kogoś kto oczekuje przede wszystkim komfortu i wygody, Jimnny jest za twardy i za mały.
Suzuki Jimny III Standard