Ocena kierowcy - Suzuki Kizashi

MacinP., 13 lat temu
Silnik 2.4 VVT 178KM 131kW
Rok produkcji 2010
Suzuki Kizashi 2.4 VVT 178KM 131kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo płynnie pracuję, ciche, komfortowe. Bajka.
Najlepsza japońska limuzyna w tym segmencie.
Bardzo elastyczny silnik, nie przenosi żadnych wibracji, zużycie paliwa średnio 6,7L / 100, przy dynamicznej jezdzie wzrasta do 9L/100.
Biegi wchodzą jak w masło, bardzo precyzyjnie.
Bardzo dobrze rozłożony stosunek mas i środek ciężkości. Pewnie prowadzi się przy dużych prędkościach oraz w ciasnych łukach. Bardzo zwrotny podczas parkowania. Zawieszenie bardziej komfortowe od mazdy 6 oraz niemieckich samochodów pomimo niskiego profilu opony.
Jest ok, olbrzymie lusterka.
Jest ok. Typowy japończyk.
Jest ok choć lubię gdy fotele w ustawieniu \"h\" grzeją bardzo mocno, tu grzeją średnio.
Zabudowana kabina, duzo miejsca na nogi. Fotel kierowcy regulowany w 12 różnych kierunkach, można przerobić na nim kamasutre.
Bardzo cichy, zarówno silnik, opony, szum powietrza. REWELACJA!
Pierwszy samochód benzynowy, który nie pali jak czołg! Przy jeździe przepisowej +10km/h pali średnio ok 6,5 - 7,0L/100km. Przy dynamicznej wzrasta do około 8,5L/100. Miasto w zależności od cyklu 9-10L/100km. Tras jeszcze nie robiłem prócz jednej Wrocław-Poznań (6L/100KM) Jestem szczerze zaskoczony zwłaszcza, że mój 2 litrowy palił średnio 11L!!! Ceny przeglądów (co prawda tylko teoretyczne ponieważ narazie miałęm tylko zerowy - 450zł - 1000 zł
Dostępna jest tylko jedna wersja wyposażenia (najbogatsza) ale z drugiej strony to i dobrze, jak już ktoś kupuję samochód na zamówienie to nie będzie kupował wersji amerykańskiej czyli niczego :) Ja osobiście kupiłem z niewielkim rabatem (auto alarm, dywaniki). Dealer nic nie przewiduję z racji, że jest ich tylko kilka sztuk na sprzedaż w tym roku, ale szczerze jestem zadowolony. Nie ma osoby, która się nie obejrzy. Budzi dużą ciekawość także u właścicieli audi, bmw. Nie mówię już o gapiach, którzy nie dają spokoju na stacjach benzynowych z pytaniami co to jest za auto??? :)
Nie mam żadnych uwag. Bardzo dużo fajnych detali. Dobre materiały, wysoka jakość.
brak uwag.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 VVT 178KM 131kW [l/100km]