Oceny Suzuki Liana Hatchback

Oceny Suzuki Liana Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Liana Hatchback

~Łukasz
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Idealne, rodzinne auto. Niskie spalanie. Całkiem wygodne jak na swoje rozmiary. A przede wszystkim bezawaryjne. Jedynymi mankamentami był dość słaby silnik (1.4 DDis), ale rekompensował niskim spalaniem (w trasie nawet poniżej 5 l/100 km) - powszechnie wskazywany grube słupki przy oknie przednim, ograniczające nieco widoczność. I to w zasadzie tyle... Gdyby mi go nie zniszczono, jeździłbym nim dalej.
~Tomasz D.
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Oceniam ogólnie w stosunku do ceny auta, jego możliwości, pracy i niezawodności. Mam go od 2 lat, kupiłem sprowadzonego z Danii ze sprawdzonym przebiegiem. Dobre japońskie wozidełko. Może mało ambitne, ale tanie i niezawodne. Z boku wygląd średni, tył i przód mi się podoba, wnętrze też w miarę dobrze zaprojektowane. Największe wady to hałas powyżej 120 km/h, słaba widoczność w tylnej szybie i czasami stuki w słupkach w zawieszeniu.
3,7
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Auto na pewno godne uwagi. Jak ktoś trafi zadbany model i najlepiej poliftingowy będzie na pewno zadowolony. Ostatnio widziałem sztukę 4x4 z gazem z 2008 roku za 17 000. W tej cenie z takim wyposażeniem nie ma szans żeby kupić inny samochód. Sprawdzi się na długie trasy jak i do jeżdżenia po mieście. Dobre wozidełko.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
To druga po ponad 2 latach ocena tego pojazdu (mam go od nowości, z salonu) Z czasem samochód zyskuje, awaryjność do zakceptowania a świerszcze - trzeba się przyzwyczaić, to typowe dla tego producenta (choć nie chwalebne) Serwis j.w.
3,7
~Sławko z Lublina
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Stawiam 4 choć nie jestem super zadowolony. Mam jednak przekonanie, że mogłem gorzej wybrać. Niemniej szykuję powoli zmianę i na pewno nie będzie to marka tak słabo zakorzeniona na naszym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie doskwiera brak zamienników części zamiennych.
4,1
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących...

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Marzyłem o Lianie od dawna, aż dopiąłem swojego, niestety, mimo wszystko, i twierdzę to z żalem, jestem rozczarowany.Największym plusem będzie to, że będziesz miał{a} niebanalny samochód z dobrym wyposażeniem, idealny dla rodziny 2+2,z fajnym wnętrzem,i dobrym silnikiem Minusy to duża usterkowość i ta TRZESZCĄCA KABINA, drogi i słaby serwis
~mmalin02
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
ogolnie autko polecam wszystkim komu nie zalezy na zawrotnuych osiagach nie znaczy tez ze jest wolowate kiedy wkreci sie na obroty idzie jak strzala jest bardzo oszczednie i komfortowe moglo by byc cichsze ale w stosuynku ceny do jakosci wypada u mnie bardzo dobrze
3,8
~dzindzibou@gazeta.pl
Hatchback 2.3 i 16V 155KM 114kW
Gdybym mial wybierac jeszcze raz - nie zastanawialbym sie tylko wybral wlasnie Aerio bo Liana ma za maly silnik a pali prawie tyle samo. Ew. wybralbym wersje 4WD. Poza tym - to japończyk w kazdym calu. Kto jezdzil takimi autami - wie co mam na mysli :)
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Kupiłem diesla bo potrzebne było ekonomiczne auto. Gdyby nie problem z "kretynami" z AUTOPORADA było by jeszcze fajniej. Przez ponad 3 tygodnie nie potrafili zlokalizować usterki świecy zarowej. Zmieniłem serwis i jest ok. Po 15 tyś nic się nie dzieje. Dobra cena, dobry towar, dobre uzytkowanie.
Suzuki Liana Hatchback