Ocena kierowcy - Suzuki Splash Hatchback

borys, 13 lat temu
Rok produkcji 2008
Suzuki Splash Hatchback 1.0 65KM 48kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamiczny jak na 65 KM
Samochód wbrew pozorom bardzo pojemny, nawet jeżeli chodzi o bagażnik. Spalanie niskie - trzeba jedynie pamiętać że to bardzo mały silnik i używać częściej skrzyni biegów. Samochód jest sztywny co ujmuje komfortu w mieście natomiast bardzo wpływa na bezpieczeństwo na trasie. Samochód posiada łańcuszek rozrządu co bardzo mile mnie zaskoczyło. Niestety są dwie rzeczy które mnie w tym samochodzie irytują: - skrzynia biegów która haczy i jest głośna przy redukcji, - chociaż mam tylko 180 cm wzrostu to ciężko mi obrać wygodną pozycję za kółkiem, pewnie przez ograniczoną regulację kolumny kierownicy -tylko w jednej płaszczyźnie. Jeśli chodzi o resztę to nie jest źle, zwłaszcza jak na tak małe pieniądze. Niektórzy piszą, że hamulce piszczą - racja ale klocki można wymienić na cichsze.
głośny na wysokich obrotach, ale dobrze sobie radzi nawet jak na 1.0
Głośna przy redukcji i haczy:(
Całkiem dobry, prowadzi się super. Jest nieco za sztywny jak na miasto ale na trasie przy szybszej jeździe doskonale się nim jeździ.
Dobta, trochę za wysoko się siedzi jak dla mnie ale to nie jest wada:))
Jestem mile zaskoczony.
Wolno się nagrzewa w porównaniu do moich poprzednich samochodów ale wszystko sprawnie działa.
JAk na takie małe autko to miejsca jest bardzo dużo.
Jest nieco sztywny więc zawieszenie jest słyszalne. Silnik przy dużych obrotach też przypomina o swojej obecności.
Spalanie bardzo niskie pod warunkiem że pamiętamy, iż jest to silnik 1,0. Trzeba w związku z tym nadrabiać skrzynią biegów i nie obciązać zabardzo silnika.
całkiem przyzwoicie.
Puki co - odstukać wszystko działa i nie psuje sie:)))
Puki co - odstukać wszystko działa i nie psuje sie:)))
Suzuki Splash Hatchback