Ocena kierowcy - Suzuki Swift II Sedan

viki26@op.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1995
Suzuki Swift II Sedan 1.3 68KM 50kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Niezawodny, stosunkowo tani - również w eksploatacji ekonomiczny, zwinny, z dużym bagażnikiem /sedan/ i jak dotychczas niekorodujący. Może nie jest super wygodny / trochę twardy i jednak głośny w środku/, ale wart jest polecenia i wcale nie trzeba wstydzić się go na drodze, przy ruszaniu czy wyprzedzaniu innych. Przydałyby się większe i szersze opony. Podsumowując - naprawdę, nie mam powodów do narzekania na ten niezbyt wielki, ale sympatyczny samochód.
Uruchamianie i praca - jak dotąd bezproblemowo.
Czasami lekki kłopot z włączeniem wstecznego biegu.
Troche twardy, ale za to bardzo dobrze trzyma się drogi i zachowuje kierunek jazdy. Przy większych prędkościach też.
Gorsza widoczność przy przednich słupkach, ale może dlatego, że zamontowałem tam owiewki.
Włącznik świateł awaryjnych i otwieracze szyb przednich w niewygodnych miejscach. Ale szybko można się przyzwyczaić.
Przy czwórce pasażerów, w deszczowy, chłodny dzień - zaparowywują szyby - o ile ich trochę nie otworzymy. Ogrzewanie bardzo dobre.
Byłoby dobrze, gdyby auto było trochę szersze. Z tyłu trzy osoby mają ciasno.
Przy wyższych obrotach silnika w środku pojazdu robi się dość głośno.
Zużycie paliwa - naprawdę małe. Przeglądy w ASO drogie.
Naprawdę, nie jest źle. Jeżdżę Swiftem od jego nowości, sam go "docierałem" i dbałem o terminową i prawidłową obsługę techniczną.
Przez 5 lat eksploatacji - poza skorodowaniem tłumnika, nic się nie popsuło.
Poza korozją tłumnika - tylko terminowe przeglądy i jazda bezproblemowa.
Suzuki Swift II Sedan