Oceny Suzuki Vitara II

Najnowsze oceny Suzuki Vitara II

3,2
~Marcel
Cabrio 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...
3,5
~Radi Kriss
Standard 1.9 TDI 90KM 66kW
Suzuki Grand Vitara 2008r. 1.9ddis Auto ogólnie fajne, wizualnie ładne wewnętrznie i zewnętrznie. W terenie sprawuje się rewelacyjnie, można naprawdę fajnie się pobawić. Tylko nie rozumie czemu w suzuki wstawiają silnik diesla od renault który po prostu często się psuje, znika z niego nie wiadomo gdzie i kiedy olej silnikowy czego wynikiem jest uszkodzona panewka. Pozdrawiam.
~Michał
Cabrio 1.6 82KM 60kW
Auto szczerze polecam. Jeżdzę nim do pracy w góry i jak na razie mnie nie zawiodło. Mam opony 28 cali i nie było problemu z jazdą po leśnych górskich stromych i kamienistych drogach. Prześwit w mojej Vitarze(seryjna bez podnoszenia) to około 23 cm - najniższy punk tłumik a tak normalnie jest 26 cm. Do szleństw off-roadowych może być za mało ale ja nie narzekam. Mi starcza.
3,5
~gres
Standard 1.6 82KM 60kW
jak dla mnie auto porazka,ani do lansu,bo wyglada przecietnie,ani na trasy bo duzo pali i jest glosny,ani w teren ,bo ma za maly przeswit i mocy moglobyc troche wiecej(terios z silnika 1.3 wycisnal 95km-naprawde ladnie sie zbiera)
~Michał
Standard 2.0 i 140KM 103kW
Doskonale jak na tą wielkość samochodu, przy wyjeździe na narty z całą rodziną w bagażniku było ciasno(butla z gazem), w terenie spisuje się super tak zimą jak i latem. Mieszkam na wsi i tu spisuje się na medal zawsze dojadę do sadu i wrócę niezależnie od wsarunków, super do lasu i na wyjazdy na narty. Mały bagażnik, jazda na gaz nie jest droga śr. 12 l. lpg. W przyszłości będę potrzebował nieco większego auta.
~maximus
Standard 1.6 82KM 60kW
Nie zawiodlem sie na tym modelu suzuki.Z jego terenowych walorow kozystam na codzien ,,alejednoczesnie czesto wyjezdzam na dluzsze trasy.wbrew pozorow sadze iz male wymiary tego auta nie stanowia az takiegpo problemu.na wakacje mozna zabrac przyczepe a 4 sporych rozmiarow osoby calkiem dobrze czuja sie nawet w dlozszej jezdzie.jazda tym autem dostarcza zupelnie odmiennych przezyc niz zwykla osobowka
~piotr1056
Standard 1.6 82KM 60kW
autko bardzo przyjemne może nie tak ładne jak Toyota RAV-4 ale to moje subiektywne zdanie. w porównaniu z Rav 4 technicznie wychodzi na +
~an888@op.pl
Standard 1.6 82KM 60kW
za te pieniądze super wyposażenie i bardzo fajny samochód. Dla tej masy powinien być mocniejszy silnik.
3,2
~joohan
Standard 2.0 i 140KM 103kW
dalej twardy , jako 3 auto super ale tylko jako trzecie.
~alaska13@wp.pl
Standard 2.0 i 140KM 103kW
Fajne damskie autko. mam nadzieje, że się panowie nie obrażą :-)