Ocena kierowcy - Suzuki Vitara III SUV

uradowany Vitarą, 8 lat temu
Silnik 1.6 VVT 120KM 88kW
Rok produkcji 2015
Suzuki Vitara III SUV 1.6 VVT 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : nie przechyla sie w zakretach fajne na dziury
Inne : brak
Auto bardzo ładne wpada w oko nie ma tego jeszcze na ulicach. wygląda na dużo droższy, sylwetka suv-a w nie przesadnych wymiarach nie sprawia problemu z parkowaniem i w mojej wersji ma kamerę cofania. porównując do dacii, yeti, captura i kaktusa o niebo ładniejszy , toyota cena zaporowa mitsubiszi wszedzie sie mówi ,że serwis drogi i kiepski, na bmw i merca nie patrzyłem nie moja liga. Vitara dla mnie wypada najkorzystniej!
120 KM na tą masę wystarczające na niskich obrotach cicho i ekonomicznie, na wysokich obrotach 5-6tys śmiało można poszaleć z trzema tirami na raz
szkoda, że nie ma 6 biegu ale w zasadzie przydał by sie powyżej 140km/h ,a i tak autostrad mamy jak na lekarstwo i prawko też można stracić na mieście więc rozwaga i 1.6 wolnossący będzie ok
zawieszenie na studzienkach i bruku super wybiera nierówności a na ostrych łukach nie wychyla się zbytnio - planuje 19 lub 20 " fele mam nadzieje że nie stracę zbytnio na komforcie bo wyglądać będzie jak Concept car
u mnie w rodzinie mamy do 180 wzrostu więc miejsca nie brak ani z tyłu ani za kierownicą, wózek też wejdzie
zegary czytelne nie przekombinowane, godz. temp. spalanie, zasięg czy ciśnienie w oponach, radio i tempomat sterowane z kierownicy i dotykowy ekran audio ma nawet niezłe basy
auto rozgrzewa sie w 2 min nie wiem jak będzie zimą, ale na zimę są grzane fotele, na razie bardziej przyda się automatyczna klima
miejsca dla mnie dużo mam 180 wzrostu za mną z tyłu też miejsca nie brak żona obok sie podnosi na maxa i wreszcie ma czego chciała siedzi wysoko i mamy suv-a ciągle mi pokazywała ravke i autlandera
jest ok przecież nie jestem lordem tylko normalnym człowiekiem i wiem , że jak pocisne gaz to i silnik słychać silnik, ale czoper to to nie jest nie mam zastrzeżeń
za 71tys mam ładne auto nowe auto z salonu świetne na nasze dziurawe drogi bezpieczne 5gwiazdek ncap 7 poduszek abs esp ... systemy różne do hamowania, automatyczną klime, grzane fotele ciemne szyby, swiatła ledy, kamerę cofania i zadowoloną małżonkę, która już od paru lat pokazywała mi ciagle terenówki
nowy suv super wyposażony za ok 70tys 0 przebiegu zdecydowanie lepiej mi pasuje niż stare q7 czy x5 od niemca co płakał jak sprzedawał bo szkoda mu było buraka który stracił oszczedności na jego zajechane z przekręconym licznikiem wypierdziane auto co do kościoła jeździł w niedziele i nie palił w nim.
licze ,że bedzie ok jak swift znajomej z pracy co juz chyba z 15 lat ma i zadowolona.
trzymajcie kciuki za ich brak przezorni mogą odpłatnie gwarancje mieć na 5 lat

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 VVT 120KM 88kW [l/100km]