Oceny Syrena 105

Oceny Syrena 105 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Syrena 105

~citoz@hoga.pl
Sedan 0.9 40KM 29kW
Swietny samochod za strasznie male pieniadze. Dynamiczny silnik - Syrena w ruchu miejskim nie odstaje od reszty blokujac ruch jak niektore Fiaty 126p :) Czesci sa do wziecia w co drugiej stodole, konstrukcja prosta tak, ze samemu mozna prawie wszystko zrobic. W porownaniu do Trabantow czy maluchow miejsca ogromnie duzo i silnik mocny - a pamietajmy ze to ta sama klasa samochodow malolitrazowych! A i w srodku jest ten niesamowity skarpeciany...
1,7
~Adam B
Sedan 0.9 40KM 29kW
Jest to jedno z najgorszych aut w historii motoryzacji. Produkowali ją w latach 70 i 80 a konstrukcja sięga lat 30 i 40. Rdzewieje w zastraszającym tempie. Awaryjność jest ogromna. Po 10 minutach człowiek jest zmęczony jazdą. W środku ciągle unosi się smród benzyny i z tego co wiem w każdej syrence tak jest. Teraz to może słuzyć tylko jako zabytek
3,2
~prodigalson@tlen.pl
Sedan 0.8 27KM 20kW
Mimo wszystko 4. W końcu to też była Syrenka. Chociaż nieco gorsza niż 104. Dużo popsutu "modernizując" auto. Zmiana biegów w podłodze... Ludzie mający takie syreny, przyzwyczaili się że po prostu tak ma być. Potem jak wsiadli do tych z lewarkiem pod kierownicą nie mogli sie nadziwić, jak to dobrze działa (np. mój szwagier, i jego ojciec). Te wszystkie patetnty z Fiata tak samo. Tak na prawdę to z Fiata lepsze były tylko klaksony.
3,5
~Franki
Sedan 0.8 27KM 20kW
Trzeba pamiętać przede wszystkim że jest to samochód który ma swoje lata i swoją historię... za umiejętne użytkowanie i poświęcenie czasu potrafi się odwdzięczyć... Wiadomo, punkty smarowania co określony przebieg, z resztą zawsze można sobie zrobić smarowanie scentralizowane... wiem wiem... oryginał... ale jakie to uproszczenie... poza tym... jazda po mieście i nie tylko to duża przyjemność :) szczególnie jak się ludzie oglądają :)
3,6
~Robert duliq@o2.pl
Sedan 0.9 40KM 29kW
Autko wpaniałe. Już mijają czasy, w których smiano się z syreny. Nie ma dnia, żeby ktoś nie zaczepiał mnie " jak tym się jezdzi, kiedys taką jeździłem....." Auto budzi podziw przechodniów niczym luxusowe ferrari. Jazda sprawia ogromna frajde.
3,7
~Karol
Sedan 0.8 27KM 20kW
Kupiłem ją w 1990 roku przejeździłem do 1995 roku,objechałem całą polskę,niemcy i czechy i zawsze wróciłem do domu (chociaż raz na dwóch garach),a maksymalna prędkość jaką osiągnąłem to prawie 140 km/h!Nigdy nie zapomnę tego samochodu,teraz też bym chętnie go kupił tylko że to już są stare graty :(
~techno17
Sedan 0.9 40KM 29kW
To jest wspaniały samochód... ma zaje***ty kształt i ma swój specyficzny odgłos silnika w środku jest wszystko tak zrobione że naprawde trudno sie pogubić i trudno coś uszkodzić w przeciwieństwie do nowoczesnych samochodów w których gdzie sie tylko dotknie to sie połamie...
3,8
~CvD
Sedan 0.9 40KM 29kW
Kolor kremowow-biały.Kupilem ja tydzien temu od starszego pana za 700 zł (a warta jest co najmniej 1,500) stan idealny.Idzie 125 po prostej a z góry cos prawie 140.Stara sie juz posypala,miala przejechane dokladnie 84.913 KM.Ta ma przejechane dokladnie 21.349 KM. A odnosnie tej starej to jakis szczylu ja ode mnie kupil za 300 zł :).
2,1
~bubu
Sedan 0.9 40KM 29kW
kolorek bialutki.wersja 105L.Buda z ´82.Silnik ´78 i pre innych rzeczy z ´79.pali ok.cos 130 albo ponad 130 jedzie na maks.moge powiedziec tyle ze po prostej jedzie cos 115 albo ponad bo wskazufka sie tak telepie.Narzekam na to autko ale i tak go bardzo lubie.ono wie o tym :).
3,7
~kuklamusicpoczta.onet.pl
Sedan 0.8 27KM 20kW
To nie było całkiem złe auto.Ja posiadałem syrenę w latach 1984-86 a moi rodzice mieli ją od 1975 roku.Osiągnałem nią nawet 130 km/h i poszłaby dalej,ale już się bałem o zawieszenie.Nie była niezawodna ale i tak dała mi sporo radości.Wspominam ją dobrze .