Oceny TATA Indica – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny TATA Indica

~miro
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
ok.klocki i szczęki jeszcze oryginalne,wymieniono jedynie 3 paski z alternatora i 1 gumę z wachacza pozatym olej silnikowy i filtry wg.specyfikacji.dobry bo jeszcze niezawiódł na trasie a pasek rozrządu jeszcze oryginał
~Milan
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Samochód prowadzi się dobrze, większość wyposażenia działa bez zarzutu. Hamulce bardzo dobre, zawieszenie dobrze sprawuje się na nierównościach. Zużycie paliwa w długiej trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe 6,3l na 100 km. Jakość wykonania za tą cenę jak dla mnie jest zadowalająca
~vistavista
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Indica vista to doskonała propozycja dla bezpretensjonalnych ludzi,którzy wolą poruszać się nowym,tanim ,dobrze wyposażonym autem klasy budżetowej niż leciwym gruchotem prestiżowej marki kupionym za podobną kwotę.Wielką niewiadomą jest utrata wartości visty(raczej duża),ale będę się tym martwił najwcześniej za trzy lata (po upływie gwarancji na samochód).
2,2
~indicoznawca
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Auto super ale na dwie dekady wstecz. Dzisiaj minimum jest o wiele wyższe. Nieżle wyposażone w standardzie ale nie dopracowane w szczegółach. Plastiki trzeszczą, i są niespasowane. Serwis nie potrafi jeszcze ich naprawiać. Zbywają jak mogą. A namolnych obwiniają o usterki z winy użytkownika.
~TATA MOTORS INDICA
Hatchback 1.4 DICOR 70KM 51kW
Tanie i dobre auto... spisuje się na medal... kształty są bardzo imponujące :D choć TATA NANO najtańsze auto świata to nieładne i okropne auto... TATA INDICA to auto z o niebo lepszym silnikiem i wyposażeniem :D
~józek
Hatchback 1.4 SI 86KM 63kW
Ja kupiłem za 21900 mam w nim praktycznie wszystko, wiele dają wyposażenia, wiadome spasowanie plastików nie podoba mi się tylko na desce rozdzielczej (liczniki, zamykany schowek, nadmuchy) jeśli chodzi o drzwi już ładnie wykonane, mają nawet w obiciach materiał. Osłony przeciw słoneczne o największy kicz tego autka.
Dziennik kosztów dla TATA Indica
8,3
8,7
~lucjan
Hatchback 5d 1.3 Quadrajet 75KM 55kW
jestem bbb.zadowlony po roku uzytkowania i 16 tys przebiegu.
~panda83
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
jak na jego wady i jeszcze więcej zalet jestem bardzo zadowolony
~Wiktor
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Zapłaciłem za ten samochód 25950 zł. Na pewno trochę pojeżdżę bo jest to nowy wóz.
~polipropylen
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Tanie doskonale wyposażone autko za niewielkie pieniądze. Wykończenia i detale trochę niedokładne ale wiadomo oszczędności. Ogólnie jakość cena 10/10.
TATA Indica