Oceny TATA Indica Vista

Oceny TATA Indica Vista – wybierz silnik

Najnowsze oceny TATA Indica Vista

~Milan
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Samochód prowadzi się dobrze, większość wyposażenia działa bez zarzutu. Hamulce bardzo dobre, zawieszenie dobrze sprawuje się na nierównościach. Zużycie paliwa w długiej trasie przy w miarę ekonomicznej jeździe 6,3l na 100 km. Jakość wykonania za tą cenę jak dla mnie jest zadowalająca
~vistavista
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Indica vista to doskonała propozycja dla bezpretensjonalnych ludzi,którzy wolą poruszać się nowym,tanim ,dobrze wyposażonym autem klasy budżetowej niż leciwym gruchotem prestiżowej marki kupionym za podobną kwotę.Wielką niewiadomą jest utrata wartości visty(raczej duża),ale będę się tym martwił najwcześniej za trzy lata (po upływie gwarancji na samochód).
~lucjan
Hatchback 5d 1.3 Quadrajet 75KM 55kW
jestem bbb.zadowlony po roku uzytkowania i 16 tys przebiegu.
~panda83
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
jak na jego wady i jeszcze więcej zalet jestem bardzo zadowolony
~Wiktor
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Zapłaciłem za ten samochód 25950 zł. Na pewno trochę pojeżdżę bo jest to nowy wóz.
~polipropylen
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Tanie doskonale wyposażone autko za niewielkie pieniądze. Wykończenia i detale trochę niedokładne ale wiadomo oszczędności. Ogólnie jakość cena 10/10.
3,1
~pablo-es@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
W sumie autko niezłe za niewielką kasę z niezłym wyposażeniem
~max
ok
~Bosman
Hatchback 5d 1.4 Safire 75KM 55kW
Mógłby być trochę żwawszy zasugeruję aby dilerzy sprowadzali także wersje 90km. Przy wyrzszych obrotach jest trochę głośno ale nie jest tragicznie. Naprawdę da się wytrzymać. (Silnik)
~misiek