Oceny TATA Indigo

Oceny TATA Indigo – wybierz silnik

Najnowsze oceny TATA Indigo

~Enrice
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
Jeśli ktoś szuka taniego Kombi to właśnie je znalazł, gdyż Tata Indigio to najtańszy kombiak na rynku.Dla przykładu Dacia Logan MCV z klimatyzacją od pierwszego właściciela z polskiego salonu w dobrym stanie kosztuje bez mała tyle co 2 Taty, ponad to taką Dacie trzeba szukać miesiącami,a Tate znajdziesz bez większego problemu. Polecam szukającym taniego kombiaka.
~NIE KUPUJ TATA NANO TO ZŁOM UWIERZ MI !!! TO JEST JAK TICO PUSZKA PO KOKAKOLI I BARDZO NIE ŁADNY !!! PATRYK POZDRO
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
DOSKONAŁY SEDAN RODZINNE DOBREJ JAKOŚCI AUTO POLECAM KAŻDEMU TATA WSZYSTKIE MODELE OPRUCZ NANO BO TO GŁUPI CIENKI SZMELC OKROPNIE WYGLĄDA JEST ŹLE WYKONANE ZE SŁABYCH I MAŁO TRWAŁYCH MATERIAŁÓW NIEŁADNY ITD ITP ALE INDIAGO JEST BARDZO DOBRE POLECAM
~Marcin z Warmii i Mazur
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
Za te pieniądze tak młody samochód z dość bogatym wyposażeniem, po prostu bajka !
~otter72
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
Dużo powyżej oczekiwań wobec taniego samochodu. Bardzo miłe zaskoczenie
~otter72
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
Na razie dobrze,tylko mógłby palić mniej(najlepiej wcale)
~Jowista
Kombi 1.4 DICOR 70KM 51kW
Generalnie dobre auto dla tych co nie lubują się bajerach porostu wygodne i tanie wozidełko.
Dziennik kosztów dla TATA Indigo
8,3
3,8
~Zbych/Wrocław
Kombi 1.4 SI 85KM 63kW
Jak na auto z \" tej \" półki wydaje się sensownym zakupem. ŻADEN producent nie zapewnia samochodu za TAKIE pieniądze z TAKIM wyposażeniem!
~maciek z b
Kombi 1.4 DICOR 70KM 51kW