TATA Indigo - Oceń swoje auto

silnik
lista silników TATA Indigo
Mniej

Oceny TATA Indigo

Podobnie jak w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 03.07.2015 przez

Jeśli ktoś szuka taniego Kombi to właśnie je znalazł, gdyż Tata Indigio to najtańszy kombiak na rynku.Dla przykładu Dacia Logan MCV z klimatyzacją od pierwszego właściciela z polskiego salonu w dobrym stanie kosztuje bez mała tyle co 2 Taty, ponad to taką Dacie trzeba szukać miesiącami,a Tate znajdziesz bez większego problemu. Polecam szukającym taniego kombiaka.

dodano 11.08.2009 przez

DOSKONAŁY SEDAN RODZINNE DOBREJ JAKOŚCI AUTO POLECAM KAŻDEMU TATA WSZYSTKIE MODELE OPRUCZ NANO BO TO GŁUPI CIENKI SZMELC OKROPNIE WYGLĄDA JEST ŹLE WYKONANE ZE SŁABYCH I MAŁO TRWAŁYCH MATERIAŁÓW NIEŁADNY ITD ITP ALE INDIAGO JEST BARDZO DOBRE POLECAM

dodano 28.12.2009 przez

Jak na auto z " tej " półki wydaje się sensownym zakupem. ŻADEN producent nie zapewnia samochodu za TAKIE pieniądze z TAKIM wyposażeniem!

dodano 05.12.2010 przez

Generalnie dobre auto dla tych co nie lubują się bajerach porostu wygodne i tanie wozidełko.

dodano 02.12.2013 przez

Za te pieniądze tak młody samochód z dość bogatym wyposażeniem, po prostu bajka !

dodano 05.02.2011 przez

Dużo powyżej oczekiwań wobec taniego samochodu. Bardzo miłe zaskoczenie

dodano 20.02.2009 przez

TANIE I DOBRE Przyłączam się do kolegi... polecam to autko...:D

dodano 07.01.2011 przez

Na razie dobrze,tylko mógłby palić mniej(najlepiej wcale)

dodano 20.02.2009 przez

BDB POLECAM TO AUTO NAPRAWDĘ SUPER !!!

dodano 14.03.2009 przez

auto żle jakościowo wykonane !!!