Ocena kierowcy - TATA Xenon Double Cab

tom, 13 lat temu
Silnik 2.2 DICOR 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
TATA Xenon Double Cab 2.2 DICOR 140KM 103kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : jedynie wyglad zewnetrzny reszta to lipa
uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga
słaby
drażek zmiany biegów telepie sie nie jest za precyzyjna skóra na drążku pocieła sie podczas jazdy testowej
jechałem tym dziwadłem jakies 35 km po trasie to auto prowadzi sie bardzo niepewnie .w zakretach mocno sunie tyłem
bez zastrzerzen
paruja szyby
przód fotele mogły by opasc jakies 5centymetrów z tyłu siedziałem chwile to masakra jest
tragedia ciekawe ile mu decybeli wyliczyli trasa wawa i spowrotem i miałem dosc głowa bolała od szumu opon dziwnego swistania i boryczenia tego silnika
nie wyliczyłem dlatego 4
cena = jakosc pikap za grosze sam mam fiata bravo 1.4 t jet120km nie jest morze ideałem ale hamuje jak trzeba praca silnika jest cichudka a i dynamiki nie brakuje.
NIE POSIADAM TEGO AUTA ALE MIAŁEM OKAZJE POJEZDZIC TESTOWYM Z SALONU.podczas zmiany biegów skórka sie podarła klapka wlewu sie zacina
do usterek nie doszło 3 razy zaswieciło czek silnika słychac nieciekawe swsty zgrzyty w napedzie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 DICOR 140KM 103kW [l/100km]

11,6