Oceny Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2009-2012

Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2009-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW 2009-2012

~Cezary Łasowski
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto użytkuje moja mama jezdzac codziennie nim do pracy około 60-70km (po różnych wiochach, na trasie i po mieście). Wcześniej jezdziła Mini One i Toyotka o wiele bardziej nadaje się do codziennego użytkowania. Bardzo fajny (dość dynamiczny jak na 90KM i oszczędny silnik 4.5-5.5l/100km), fajnie wykończone wnętrze (nie wiem co niektórzy mówią o tandetnych plastikach, wszystko jest dobrze spasowane i jest dużo pianki pod tapicerką), ładny...
3,6
~stefan Kaczmarek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Wzorowa Ergonomia. Mały choć żwawy, kultura pracy na najwyższym poziomie. Zaskakująco dobrze sobie radzi z autem tej klasy. Mknąc 180km/h między autami o dwie klasy wyższymi nikt nie jest wstanie uwierzyć, że ten malutki silnik tak wiele potrafi. Jest bardzo trwały. Pomimo ciągłej pracy na najwyzszych obrotach ten mikrosilniczek pracuje bez zastrzeżeń. Niestety największe rozczarowanie to Wyjątkowo OLBRZYMIE zużycie paliwa, średnio 7.00L w...
~Pol100
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Fajne autko. Masz Toyote - masz klase. Ludzie jeżdżący Toyotami wiedzą co to za marka. Być może nie taka ładna, ale jeździ tanio i z klasą. Jak zaczniesz przygodę z Toyotą to będziesz chciał tylko tą marke.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auris pierwszej generacji to samochód dla małej rodziny, ewentualnie dla kierowców o łagodnym usposobieniu. W ciągu dwóch lat użytkowania i 80 tys. km wyrobiłem sobie opinię na temat Toyoty - to solidne auta. Następnym samochodem też będzie Toyota, ale w wersji kombi (dobrze, że teraz jest Auris TS).
~Stryju
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Szukając auta kompaktowego od 2 właściciela głównie dla 2 osób patrzyłem głównie na Focus, Golfa oraz Leona. Na szczęście w moje ręce trafiła Auriska i przekonała mnie do siebie. Autko ma wiele zalet ale nie jest też wolne od głupich wad. Ogólnie polecam osobom szukającym czegoś innego niż "pospolite auta", ciekawego, wygodnego oraz w miarę taniego.
3,7
~AURIS LIFT
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
ZAWIEDZIONY JESTEM JAKOŚCIĄ PLASTIKÓW, BARDZO ŁATWO SIĘ RYSUJĄ, ŚRODKOWA DESKA TRZESZCZĄCA, TRZASKI W OKOLICACH PRZEDNIEJ SZYBY, WIĘKSZOŚĆ ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH NA ZATRZASKI. SŁABE HAMULCE. MIMO TYCH WAD AUTO SPEŁNIA SWOJE PRZEZNACZENIE I NIGDY NIE ZAWIODŁO.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
5,7
~stefan
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Cichy silnik. Zdecydowanie za mało dynamiczny. Skrzynia biegów przy 6 biegach to porażka. Siedzenia z przodu zdecydowanie za małe. Dużo fajnych schowkow i uchwytów. Przestronnie. Jakość plastyków średnia. Ogólnie świetne auto do miasta. Ale na dalekie trasy to PORAŻKA. Niewygodny!!! mam 180cm i 110kg i męcze się w nim. Auto dla małych azjatów. Zachwyca ERGONOMIA. Ale trudno w tej cenie znaleźc złoty środek.
~#Amator
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bdb niezawodne auto - na tle konkurencji pojazd wypada o niebo lepiej. Użytkuje od paru tysięcy auto używane (10 tysięcy).
~KrzyśP.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jak na razie mam wszystko to co oczekiwałem.Niezawodności,oszczędności i dobrego komfortu
~Max
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Kupiłem ten samochód ze względu na oszczędność w spalaniu i liczę na przysłowiową \"Toyotowską\" niezawodność.
Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting