Oceny Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2006-2010

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2006-2010

3,4
~gambolo
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Powtórzę jedną z opinii poprzedników. Auto ma zalety i wady aczkolwiek wady przeważają. To moja pierwsza Toyota i jeśli Auris ma być wyznacznikiem marki to nigdy więcej nie zakupie Toyoty. Zalety tego samochodu: - silnik: mały,oszczędny i dający sobie radę na drodze Wady (kopia testu): "1. bardzo słaba widoczność, zwłaszcza do przodu na boki (szerokie słupki, bezsensowne małe okienka, duże lusterka, dramatycznie parujące...
3,3
~kk
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód użytkowałem od nowości. Auris ma swoje zalety, ma też wady. Drugie jednak przeważają. Nie wybiorę tego samochodu ponownie ...i raczej nie polecam. ZALETY: 1. przestronne, wygodne wnętrze, 2. stosunkowo sprawny silnik ...i chyba tyle. WADY: 1. bardzo słaba widoczność, zwłaszcza do przodu na boki (szerokie słupki, bezsensowne małe okienka, duże lusterka, dramatycznie parujące szyby(!)), 2. dramatyczna wentylacja (nawiew na szybę...
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Podsumowujac powiem tak... Auto jest wieksze i przestronniejsze od poprzednika. Lepiej wytlumione zawieszenie. Lepiej wyciszony silnik. Pozytywne odczucia co do komfortu. Ale znajda sie i minusy. Stylistyka bardzo przypadla mi do gustu, zarowno na zewnatrz jak i wewnatrz, ale juz nie powiem tego o zastosowanych plastikach. Niestety ksiegowi spieprzyli fajne auto.Pozatym ten samochod wyglada dobrze tylko w kolorze czarnym. Jak sobie popatrzylem...
~kris19c
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dobre auto do miasta. Na trasę za wolne i za głośne. Wielkim plusem jest bezawaryjność i małe zużycie paliwa. Dobra trwałość materiałów w środku. Wygodne fotele, dobra nieco wyższa pozycja za kierownicą.
~obejrz
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oceniam to auto jako kierowca o wzroście 178 cm. Oszczędne, moim zdaniem ładne, absolutnie niezawodne, tanie w serwisie, ergonomiczne i przestronne (brak tunelu środkowego z tyłu!) - po prostu pewne auto. Tyle z zalet. To co rozczaruje to dynamika, komfort jazdy, jakość plastików. Auto dla osób wybierających auto czysto pragmatycznie, przedkładających rachunek ekonomiczny ponad jakąkolwiek dynamikę i radość z prowadzenia.
~Witek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Szukałem ekonomicznego i bezawaryjnego samochodu. Z Aurisa jestem bardzo zadowolony. Silnik 1.4 w zupełności wystarcza w prywatnym samochodzie. Samochód jak na klasę kompakt, dobrze się prowadzi, pewnie pokonuje zakręty. Wcześniej jeździłem służbowo Focusem, Astrą, 307ką. Toyota przekonała mnie do japońskich samochodów.

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dawerty
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód ogólnie z założenia miał nie być "mały" (super duży to on nie jest :) . Miał być oszczędny, łatwy w prowadzeniu i w miarę bezawaryjny. Jak na razie nie narzekam, chociaż przesiadając się ze starego W124 trochę boli wykończenie środka samochodu. Jest dobrze lecz nie rewelacyjnie.
3,8
~zec
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ogolnie jestem zadowolony z auta. Jezdze nim 2-3 lata i nie zamierzam go sprzedac. W miedzyczasie jezdze tez ponad 300-konnym BMW F10 535XI. Rozpietosc klas jest spora, ale wcale nie uwazam, ze Auris to szajs, wprost przeciwnie uwazam, ze to dobre auto.
3,1
~Marek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Przyjemne wizualnie a nawet powiedział bym że ładne ale jakość materiałów odpycha już od Toyoty. Ja osobiście nie mogę patrzeć już na ten samochód. Salony Toyoty będę unikał. Mam wrażenie że bazują na wcześniejszych modelach które miały bardzo dobrą opinię i teraz to wykorzystują.
3,5
~Peter
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Generalnie, marka Toyota straciła BARDZO w moich oczach- następnym razem raczej nie skuszę się na zakup kolejnego samochodu tej marki. Ponadto, przy okazji kolejnych napraw gwarancyjnych, byłem uświadamiany, ile TO wszystko kosztuje Toyotę(?)- tak jakbym otrzymał ten samochód za free... Dodam, że byłem w serwisach Toyoty w Zabrzu (tragedia) i Bytomiu (troszkę lepiej)
Toyota Auris I Hatchback