Oceny Toyota Avensis Verso 2.0 150KM 110kW 2001-2009

Toyota Avensis Verso 2.0 150KM 110kW 2001-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis Verso 2.0 150KM 110kW 2001-2009

~Bogo
Verso 2.0 150KM 110kW
Nie rozumiem opini o wysokim zużyciu paliwa (benzyny) w tym samochodzie. Silnik 2.0vvti, który napędza to auto jest idealnym połączeniem osiągów i zużycia paliwa. Użytkując auto w Irlandii, podczas dojadów do pracy i podróży zużycie paliwa wynosi około 7,5-8,5l/100km. Jazda ekonomiczna, obroty nie przekraczają 3tys., max 6 osób na pokładzie. Wnętrze jest komfortowe, duże siedzenia mieszczą swobodnie 7 osób. Idealny samochód rodzinny i co...
3,4
~miet@polbox.com
Verso 2.0 150KM 110kW
Teraz wolał bym dołożyc pare złoty i kupić Mercedesa (miałem sprzedałem i szanuje bezawaryjnie 8 lat!) Największa wada Toyoty to zbyt mało miejsca na nogi dla kierowcy zdarzyło mi się że noga wślizgneła mi się pod pedał hamulca! ZA MAŁO MIEJSCA,BARDZO SŁABY SKRĘT,ZOBACZYMY PO PIERWSZYM SRWISIE JAKIE KOSZTY?????? Serwis Toyoty nie dojechał musiałem wezwać PZU numery telefonów serwisowych nieaktualne chyba lepiej było kupić jakieś auto co...
3,7
~Kdyb@o2.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
w sumie auto bardzo udane pod wzgledem wielkosci wnetrza, zaskakujaco duzo nawet w 3 rzedzie siedzen. szkoda ze przestali je produkowac w 2005 bo osobiscie uwazam je za duzo bardziej funkcjonalne niz corolla verso-z uwagi na miejsce w 3 rzedzie siedzen( tam to porazka na calej linii).
~Rysiek
Verso 2.0 150KM 110kW
Kupując auto w marcu 2005 nastawiałem się na coś z segmentu \"pseugoterenowców\" typu Kia Sorrento, Honda CR-V, BMW X3 etc. ale wystarczyła jedna rundka po mieście i kawałku obwodnicy testową Avensis Verso by zmienić decyzję i kupić tego oto vana. Gdyby wraz z Avensisem III wyszedł nowy Verso (nie Corolla) brałbym go w ciemno ale niestety, z racji zatrzymania produkcji trzeba będzie szukać innego auta.
3,2
~Mikołaj makwell@poczta.onet.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
Gdyby poprawić parę mankamentów to byłby super. Moje dzieci uwielbiają tym jeździć bo siedzą wysoko i dużo widzą. Dla kierowcy też jest wygodnie. Dla dorosłego pasażera mniej bo są kiepsko wyprofilowane fotele, tyle że jest dużo miejsca na nogi. Paka przy dwóch rzędach foteli jest ogromna, przy trzech - skromna. Benzyniak jest paliwożerny, a zapakowany pasażerami nie ma już kopa. Tu pewnie lepsze są diesle. Słowem - przy benzyniaku pozostaje...
~jerzywisniowski@wp.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
Srednie zużycie ON wg komputera (ale i z własnych kontroli cząstkowych) to 7,2 l/100km dla przejechanych 60 000 km. Max prędkość nominalna 185, faktyczna na autostradzie (w Niemczech) to 200 km/h. Zero awaryjności do tej pory (2 lata 2 miesiące).
~Michal
Verso 2.0 150KM 110kW
Niesamowicie wygodny samochod wnetrze jest uzadzone poprostu jak w Meybachu materialy sa na super poziomie osiagi bardo dobre uklad jezdny i kier. celujacy bardzo bogate wyposazenie w zakresie luksusu jak i bezpieczenstwa
~Zadowolona
Verso 2.0 150KM 110kW
Jestem zadowolona (odpukać), lekko się prowadzi, ma "kopa", no i wystarczająco miejsca. Nie zamieniłabym się na sharana czy alhambrę, a właśnie jeden z nich chciałam kupić.
~j24@post.pl
Verso 2.0 150KM 110kW
Szkoda ze nie jest sprowadzana jeszcze do Europy. Z silnikiem 2,2 D-cat byłby wspaniały samochód.
~Jerzy Wiśniowski
Verso 2.0 150KM 110kW
bardzo udany samochód. W razie potrzeby olbrzymia przestrzeń ładunkowa. Jak na gabaryty wystarczająco dynamiczny a bierne bezpieczeństwo zapewnia bogate wyposażenie.