Oceny Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW 2001-2009

Najnowsze oceny Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW 2001-2009

3,8
~Darek
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Jak na 17 letni samochód spisuje się świetnie. Może nie jest to ikona niezawodności, ale gdyby byl nowszy model na pewno kupiłbym druga generacje. Silnik 116 KM spisuje się świetnie - wbrew przestrogom życzliwych. Tylko trochę rozrząd drogi do tego silnika. Po 17 latach korozje mam tylko z tylu przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Reszta super. Jeżeli chodzi i spod to KONSERWACJA. Nawet nowa...
~Piotrek Zet.
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Z auta jestem zadowolony. Zmieniłem z kombi na minivana bo przy podobynch wymiarach nie potrzebuję już boxa na dachu przy urlopowych wyjazdach a i podczas budowy domu spisał sie jako auto dostawcze. Naprawde przestronny i 7-mio osobowy samochód.
~DepeszLublin
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Auto posiadam od dwóch tygodni. Cóż można opisać? Bardzo wygodny, przestronne wnętrze, dobre wykończenie. Autko 7-mio osobowe więc pojemne. Silnik OK. Raczej pis opon odpada ale to nie wyścigówka. Średnie spalanie 5,8 l/100 km.
~Andrew
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
samochod na 5, niezawodny, komfortowy, ogolnie jeden z najlepszych jakie mialem. Jedyna wada jaka dostrzegam to za malo luksusu jak za ta cene- wszystko jest raczej proste, sporo plastikow kiepskiej jakosci, o skorze na siedzeniach, czy o dobrym audio mozna pomarzyc, wnetrze ogolnie jak z samochodu tanszego o jakies 50 tys. No ale cos za cos.
~arpawlus@friends.id.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
bardzo praktyczne auto dla rodziny pięcioosobowej, dzieci siedzą daleko od siebie, co poprawia komfort jazdy rodziców :) po wyjęciu foteli gigantyczna przestrzeń bagażowa, praktyczny i duży schowek z tyłu auta
~jerzy.wisniowski@wp.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
jest to samochód, który mogę polecić każdemu. Wyposażony w wiele zabezpieczeń kierowcy i pasażerów. Posiada najnowsze elementy technologii ułatwiających jazdę i czyniących z niej przyjemność. Pojemny tak pod względem pasażerów jak i bagażu. Po wyjęciu foteli można nim nawet przewozić meble w długich paczkacz. Zero usterek w dotychczasowej eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
6,6
2,5
~zbigniewo
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
jeżdziłem Mondeo I i III, Vectrą B, zawsze pod presją niezawodności, doskonałości, KAIZEN (jap.:droga do perfekcji) i wspaniałości Toyoty. Czar prysł, zostało poczucie bycia oszukanym. Dziś wybrałbym na pewno inny samochód. BMW 118d, AUDI A3 Sportback. Może C5 (ogromny i wygodny), może Lagunę, albo Golfa 4x4.
~mariusz
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
Dośc głosny silnik i brak regulacji kierownicy w 2 płaszczeznach to główne mankamenty, które dostrzegam. Trzeba równiez nadmienić, że hamulce to nie jest mocny punkt Verso.
~dodek200@o2.pl
Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW
gdyby nie głośnośc dawałbym z czystym sumieniem
~Bartosz