Oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2012-2015

Toyota Avensis III Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2012-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Avensis III Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2012-2015

~Tomasz ze Śląska
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
To moja kolejna ocena samochodu, pierwsza Toyoty...powinno być zdecydowanie więcej niż dobrze ale nie do końca doskonale. Takiej oceny jednak nie ma a Avensis bliżej do doskonałości. Toyota zaskakuje, na początku niepozorna, niczym nie zaskakująca ale z czasem jazda nią coraz bardziej cieszy, Przyznam, że nigdy tak nie miałem, na początku było zadowolenie a dopiero później dostrzegałem mankamenty, tu jest na odwrót...Zatem tak...
3,6
~slawek.wie
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Auto przestronne, dość komfortowe, silnik zdecydowanie za słaby (poprzednio miałem diesla z turbiną więc brakuje zdecydowanie momentu), zaletą są skrętne ksenony i podgrzewanie wycieraczek oraz zasłonki szyb w tylnej strefie. Dużym minusem elektryczny hamulec ręczny. Boczne nawiewy w pseudo chromie odbijają się w lusterkach wstecznych - będę musiał czymś zakleić. Jasna alcantara - ładnie wygląda ale mało praktyczna. Kamera cofania bez linii...
~Marek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Oceniłem na tym forum już kilka poprzednich swoich samochodów. Porównam go do innych samochodów z rożnych klas. O avensisie mogę powiedzieć: samochód posiada mało wyraźnych wad oraz zalet Większość elementów jest na średnim poziomie. Jedni będą to lubić inni nie. Słabsze od samochodów tej samej klasy jest moim zdaniem wykończenie (materiały). Samochód jest jednak dobrze zmontowany, na przykład pod naciskiem trzeszczą plastiki centralnej...
2,6
~Karol
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Totalnie zawiedziony właściwościami jezdnymi na podstawowych oponach 205/60/R16 Tylko dla seniora i zagorzałego miłośnika Toyot bo podatność na boczne podmuchy wiatru na ekspresówce jest kompromitująca.. Silnik przez eko ustawienia wymaga dużych obrotów przy ruszaniu
~Literat
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
zawsze chcialem miec takie auto. skonfigurowane w wersji SOL z pakietem buissnes + PLUS dają mi pałna satysfakcje z jazdy. Lamp ledowe dają sie zauwazyć w \"tłumie\" a nowe podejscie Toyoty do styloistyki w odniesieniu do poprzedniej wersji daje swietny efekt.
~Klemens Stopa
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Świetny samochód, porządne materiały wykończeniowe, mechanicznie świetny, niezawodny.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik 1,8 benzyna bardzo dobry szkoda że od 3,500 obrotów (Silnik)
~Darek
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W kabinie ok , w sedanie mały otwór w bagażniku choć pojemny (Ergonomia)
~Edward
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Silnik cichy i oszczędny. Nie ma problemu ze sprawnym poruszaniem się zarówno w mieście jak i na autostradach. Dynamika całkiem dobra pod warunkiem utrzymywania silnika w okolicach 3 tys obr i odpowiednią redukcją biegów. Średnie spalanie na dystansie 60 tys km to 7,5 l. Silnik ładnie ciągnie do 6 tys obr dzięki temu brak kłopotów przy wyprzedzaniu kilku Tir'ów na raz. (Silnik)
~Mateusz
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Obecnie jedynym problemem do rozwiązania który posiada mój egzemplarz to spadek obrotów przy zmianie biegu na D. Wstępnie może to wynikać z przepustnicy. (Silnik)
Toyota Avensis III Sedan Facelifting