Oceny Toyota Camry I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Toyota Camry I

~caddy@op.pl
Hatchback 2.0 GLI 107KM 79kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Kupilem je w Anglii, wersja japonska, kierownica wiadomo, po przeciwnej stronie. To jest model z 1986 roku. Wtedy pierwszy rok produkcji nowego modelu. Nawet w katalogach podaja ze zaczela sie sprzedaz od 87. Zadnych chorob wieku dzieciecego, zadnych niedorobek, nie to co dzis. Rzadka wersja malowana dwubarwnie. Gora grafit metalik, boki srebrne. Wersja 2.0 GLi co oznacza najbogatsza wersje wyposazenia....
~KWIATKOWSKI.JACEK@INTERIA.PL
Hatchback 2.0 GLI 107KM 79kW
MAM TAKIE AUTO JEST CUDOWNIE UTRZYMANE MA 63 TYS KM OD NOWOSCI Z KSIAZKA SERWISOWA JEST CALKOWICIE DZIEWICZE CALY LAKIER JEST FABRYCZNY W SRODKU JESZCZ JEST CHARAKTERYSTYCZNY ZAPACH JAPONSKIEGO AUTA CZASAMI WYSTAWIAM JE NA SPRZEDAZ CENA TO 18 TYS ZL KWIATKOWSKI.JACEK@INTERIA.PL
~Podpis
Sedan 2.0 99KM 73kW
Gdyby produkowali takie nowe, to problem z zakupem innego auta byłby rozwiązany. Jeśli znajdę kiedyś taki samochód z bardzo niewielkim najazdem w idealnym stanie to gotów jestem zapłacić jak za zboże. Nie polecam tego samochodu ludziom, którzy chcą oszczędzać na wymianach oleju itp ani ludziom, którzy katują samochody i rajdują po drogach, od tego są benzyniaki GTI itp.
~Spekulancik
Hatchback 2.0 GLI 107KM 79kW
Przyznanem szczerze moja Camry jest juz sedziwego wieku i zostala przeznaczona na zajezdzenie. Mimo ze gaz dotyka ciagle podlogi to silnik i skrzynia automatyczna chodza elegancko. Chodz jest juz poobijana i z zewntarz wyglada jak po tornadzie to serce bije i nie chce stanac.
~majski@idea.net.pl
Hatchback 2.0 99KM 73kW
auto bardzo udane, nie wyciąga z kieszeni zbyt dużych pieniędzy, raczej dla osób spokojnych, nie lubiących nagłych przyspieszeń, ceniących sobie wygodę i spokój. Olbrzymi bagażnik to następna zaleta. Nie należy tyum autem przekraczać 130 km (pęka głowica)
~albud@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 99KM 73kW
Mam to auto 10 lat przejechałem 180 000 km.opony wym.po 120,bez napraw i usterek np nie wymieniłem jeszcze ani jednej żarówki. życzył bym sobie i innym drugiego takiego auta.
~>DAVE<
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto kosztujące niegdyś majątek kupiłem za śmieszne pieniądze... (Stosunek jakość/cena)
~GIGOL1977@interia.pl
Sedan 2.0 99KM 73kW
Wszystko ok.. Oprócz tulei tylnego drążka stabilizatora które się powybijały nigdzie nie mogę ich kupić (Układ jezdny)
~XYZ
Sedan 2.0 99KM 73kW
wspaniały motor:)nic złego się z nim nie dzieje i jeszcze ten odgłos jak się rozpędza:)poezja:) (Silnik)
~pepcio5:)pozdro
Sedan 1.8 90KM 66kW
silnik bardzo dobry! cichutki1 przyspiesza z niskich obrotów znakomicie na 5 (Silnik)