Oceny Toyota Camry III

62 oceny

Najnowsze oceny Toyota Camry III

~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Toyota Camry 2.2 gaz to moje 10 auto. Szukałem, szukałem... i znalazłem idealny samochód za idealną cenę. Kupiłem go z przebiegiem 454000km, sprzedając ją miała 500000km i dalej jeździła na półsyntetyku. Przez cały okres użytkowania kompletnie żadnej awarii. Raz tylko byłem na regulacji gazu. Skrzynia automatyczna idealnie zmieniała biegi, auto prowadziło się leciutko - czysta przyjemność z jazdy. Silnik pracował tak równo i cicho, że gdy...
~Mirek
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie pisałem o podzespołach gdyż ocena moja wystarczy. Natomiast napiszę tak. Trzydzieści lat za kółkiem. Parenaście razy okrążona kula ziemska. Ponad dwadzieścia swoich samochodów. I mój ranking jest taki. 1 . Volvo 760 w skórze za najlepsze siedzenia. 2 . Parę mercedesów i BMW za właściwości jezdne i tylny napęd numer 1. 3 . Camry. Toyota powinna być pierwsza za niesamowitą lekkość prowadzenia. Za wspaniały układ napędowy (mimo ,...
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i na nic innego bym go nie zamienił no chyba że na nowszy model Camry . Jeśli szukacie bezawaryjnego , komfortowego , w miare szybkiego i bezpiecznego samochodu to szczerze polecam TOYOTE CAMRY , to nie jest tylko moja opinia tak dobta o tym samochodzie , prosze przeczytać opinie innych , fachowców , mechaników i sami zobaczycie , że wiem oczym mówię . Ponadto ten model Toyoty w USA był...
~Bartek
Kombi 2.2 136KM 100kW
Jak za te pieniądze to rewelacja, kosztowała 3500 PLN 3 lata temu. Mnóstwo miejsca, dobre wyciszenie, elastyczny silnik. Można śmiało ruszać w dalszą podróż. Jedynym mankamentem jest rdza, jednak mieszkam nad morzem, co z pewnością ma duży wpływ na ten problem. Jeżeli ktoś szuka wozu do przemieszczania się z punktu A do B i nie przeszkadaza mu stylistyka samochodów japońskich z początku lat 90, to jest to samochód, które spełnia te oczekiwania.
~Camrak
Kombi 3.0 188KM 138kW
Doskonałe , wygodne, niezawodne, bezpieczne , o dużych możliwościach przewozowych auto. Wykonane z dobrej jakości materiałów (skóra , plusz). Do kombi najlepszy silnik to 3,0 v6, najlepiej z manualem. Dobrze znosi gaz (sekwencję). Bogate seryjne wyposażenie. Wiele akcesoriów, a nawet części pasuje z innych modeli toyoty , także młodszych. Daje się przebudowywać, pod konkretne upodobania.
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jestem z samochodu baaaardzo zadowolony. Wygoda , trwałość , bezawaryjność , wiem , ze moge na ten samochód liczyc w każdej sytuacji. Co prawda był drogi , ale czułem , ze inwestycja sie zwróci ;)Dzis śmieje sie z uzytkowników nowych MB albo Audi , którzy zachwalają swoje \"samochody\" a nie raz widziałem ich samochody na lawecie.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III
16,3
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto ma 16 lat, prowadzi się jakby miało może 2 lata, silnik pracuje idealnie, zawieszenie również, doskonałe spalanie gazu,zero korozji zarówno nadwozie jak i podwozie, żadnych usterek, wsiadam - odpalam - jadę. I tak w kółko. jedyne co nie działa to tempomat
~pjodlowski@vp.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Myślę,że do tego auta można śmiało przypiąć nalepkę bezawaryjnego.Jazda na dł€ższych odcinkach jest niemęcząca komfortowa.Na ciasnych zakrętach auto ma tendencje do zbytniego uciekania na zewnątrz,ale cóż przecież to limuzyna.Naprawdę gorąco polecam.
~piter
Sedan 2.2 136KM 100kW
Duże auto za małe pieniądze. Biorąc pod uwagę że w wersji z manualną skrzynią biegów spalanie 10 l-11l..lpg nie jest niczym nadzwyczjnym to naprawdę wart jest wydanej kaski. Musimy tylko uważać żeby nie trafić egzemplarza z cofniętym licznikiem.
~setunia
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochód tani do kupienia, ale drogi w utrzymaniu. Zaznaczam, że nigdy się nie zepsuł - zawsze ruszył i dojechał na miejsce. Niestety przy tym przebiegu dużo rzeczy się już zużywało - za dużo dla mnie - przedwczoraj pojechał do Kazachstanu ;-)))