Ocena kierowcy - Toyota Camry VI

P., 14 lat temu
Silnik 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Rok produkcji 2008
Toyota Camry VI 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW od 2006 - Oceń swoje auto
Inne : Generalnie ten samochód oferuje wiele więcej niż się spodziewałem. Wiele więcej.
Fantastyczne auto: Mercedes E klasa to przy nim ubogi krewny, przy czym masz to za połowę ceny Mercedesa.
Bardzo wysoka kultura pracy. Może nie jest to wyścigowy bolid, ale ogólnie jest żwawy
Jestem bardzo zadowolony. Świetnie wystopniowana. Nie czuć zmiany biegów, chyba, że ostro się depnie, a wtedy wiadomo, że ma się czuć zmianę
Bardzo cichy i komfortowy - bardzo wysoka półka. Tym samochodem nie jedzie się a płynie!
Jest OK, choć trzeba uważać przy parkowaniu.
Super. Wszystko intuicyjne i pod ręką. Sterowanie klimą, telefonem, stero w kierownicy bardzo pomocne
Rewelacja. Przy -15 st C po 3 minutach w aucie jest ciepło. Nawiwe bardzo skuteczny a przy tym cichy
Wygodnie nawet dla wysokich osób z przodu i z tyłu. Wiele więcej miejsca niż np. w Mercedesie E klasa
Tutaj Japończycy muszą popracować. W korkach słyszę samochody stojące przede mną i za mną :-). A tak poważnie, moja Camry to hybryda. Silnik spalinowy słychać dopiero powyżej 130 - 140 km/h. W mieście, w korkach kiedy włącza się hybryda słyszysz wszystkie inne samochody oprócz twojego. Cóż lepszego może cię spotkać?
To hybryda. Spala w ok. 7 lt/100 km, co uważam za rewelację przy silniku 2,4 i takich gabarytach auta
Rewelacja!
Na razie trudno powiedzieć, mam go od miesiąca