Ocena kierowcy - Toyota Celica VII

michal81@op.pl, 15 lat temu
Silnik 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Rok produkcji 2001
Toyota Celica VII 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Jest to świetne auto dla młodego chłopaka, który nie posiada jeszcze rodziny. Daje dużo radości z jazdy i nie jest drogie w utrzymaniu jak się wszystkim wydaje. Na drodze wzbudza zainteresowanie. Przy swoim sportowym charakterze może byc całkiem użytkowym autem. Szczerze polecam. P.S. z bólem serca będę ją musiał niedługo sprzedac ponieważ będzie za mała jak dla mnie a na dwa mnie nie stac.
Mam automat ... może niektórym to nie odpowiada ale jeździ się świetnie. Biegi zmienia twardo i szybko. Mam dodatkowo tryb manualny na kierownicy (zabawa jest świetna)
Precyzyjny, w zakrętach świetnie trzyma się drogi. Komfort porównywalny z taczkami :). Ale coś za coś. Auto jest nadsterowne na śliskiej nawierzchni. Jeździłem wieloma autami z różnymi napędami. To prowadzi się zdecydowanie najlepiej.
Jak w niskim coupe to bardzo dobrze. Ma duże lusterka i cofanie do nich nie stwarza żadnego problemu.
Nie ma zbędnych przycisków i wszystko pod ręką.
Klima chłodzi. ogrzewanie grzeje (po 2 minutach lód z szyby sam spływa)
Dla kierowcy i pasażera wygodnie. Tyłu nie biorę pod uwagę (chociaż mieszczą się tam 3 dziewczyny). Fotele kubełkowe dobrze trzymają. Bagażnik jest zaskakująco duży.
Jest głośno zwłaszcza przy 5 - 6 tyś obr. Czuje się kontakt z podłożem i rasowy dźwięk silnika ale taka jest specyfika sportowego auta. Jak komuś to przeszkadza to powinien jeździc limuzyną.
Przy 192 KM to nie jest dużo. Przy włączonym nadbiegu jest całkiem ekonomicznie jak na takie auto. Za to jedzie ...
Lepszej zabawki za takie pieniądze nie znajdziecie. Zakup może nie jest tani ale potem nie trzeba się martwic w stan konta.
NIC
\" Jak dbasz tak masz ... \" jest to niezawodne auto jeszcze nic się nie zepsuło.
Toyota Celica VII