Oceny Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW 2001-2009

Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW 2001-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW 2001-2009

~morekello@onet.eu
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Samochód swietny na codzien i do pracy i na tor w weekendy naprawde polecam to auto wszystim bardzo polecam młodym osobą które wiedzą o co kaman z taka mocą i patrafia naprawde zachować zimną krew jesli nie potrafisz długo samochód nie pociągnie . sportowe sprzegło nie wolno na pólsprzegle jeżdzić !!! ani na zimnym silniku cisnać nie wiadomo jak poczekać az sie rozgrzeje i dopiero gaz gaz gaz . polecam polecam ja planuje jeszcze pojeżdić z 4...
~Marcin
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Posiadałem to Auto przez prawie 5 lat, kupiłem je gdy miało 142 tys na liczniku a sprzedałem z przebiegiem 220 tys. Przez ten okres czasu na poważnie zepsuła mi się raz, pękł zawór nad komorą silnika (wybaczcie za opis ale nie jestem mechanikiem). Dokonałem gruntownej naprawy razem z zmianą łańcuszka i całego rozrządu. koszt 3 tys. A tak poza tym, raz sprzęgło i dwa razy końcówki drążka. Amortyzatory były oryginalne aż do sprzedaży auta.
~Marcin
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Jeśli ktoś kocha japoński urok wysokoobrotowych silników, to polecam. Jest głośno, trzeba trochę silnik pokręcić, trochę namachać się skrzynią biegów, ale taki jest ich urok. Auto wygląda bardzo niepozornie, ludzie robią fajne miny, gdy objedzie ich Corolla. Spalanie bardzo dobre, awaryjność na niskim poziomie, osiągi rewelacyjne, oczywiście pamiętając, że to 1.8.
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
W tej klasie i z taka niezawodnoscia za ta cene to tylko mozna polecic. Jezdzi nia 3 osoby,2 z nich z "olowiana" noga.W ciagu 131 tys km absolutnie nic sie nie zepsulo. Dostaje servis jak w instrukcji i nic wiecej,nawet umyc sie nikomu jej niechce. Slabosc to cieniutka warstwa lakieru, miekka i podatna na zarysowania i troche glosny silnik jak pocisnac mocniej.
~alex
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Auto jest pojemne (wersja kombi), dynamiczne (1,6 110 km), bardzo dobrze wyposażone i niezawodne. Nie wierzcie ze Toyoty produkowane w Turcji są gorsze to bajki- jest to najnowoczesniejsza fabryka Toyoty a standardy jakościowe i tak pilnują japończycy.
~iglo7
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Super dynamika, super wygląd, super ergonomia... Ani GOLV V GTi, ani ASTRA III 2.0 T nie podskączą mojej TOYOTCE :) 256KM daje rade... Składam hołd twórcom! Wszelkie pytania proszę kierować na mail´a!
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
~Oxidee@msn.com
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Toyota Carolla Tsport jest obecnie wyposarzona w najnowoczesniejsza jednostke napendową produkowaną seryjnie moje odczucia :JEST TO SZATAN NA KOŁACH Na TRASIE WIELE PANÓW W BMW JEST MOCNO ZDZIWIONYCH KIEDY WIDZĄ ZE ICH AUTO POPROSTU ZOSTAJE W TYLE
~GRZPWL
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Świetny sleeper, sprawdza się też jako auto rodzinne. Jako jednoosobowy ścigacz po prostu genialny
~Patryk Kiliński
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Świetnie się prezentuje. Duża moc. Genialny sleeper. Z przyjemnością polecam ten samochód każdemu.
~olo_ts
Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Szczerze polecam te auto, niepozorne a potrafi zaskoczyć. Dobre wyposażenie w standardzie. Przy takich osiągach można powiedzieć ekonomiczne :)
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback