Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Hatchback

hustller, 14 lat temu
Silnik 2.0 D XL 72KM 53kW
Rok produkcji 1995
Toyota Corolla VII Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Corolla jest moim pierwszym samochodem to nią tak na prawdę nauczyłem się jeździć brakuje mi w niej ABS ale daje rade w zimę, nie ma problemu z paleniem zawsze odpali:) najwięcej jechałem 170 km/h i myślę ze jeszcze by poszło. No ale niestety wchodzi mi rudy w błotniki poza tym mój samochód jest po jakimś poważnym wypadku bo jak malowałem jego to wszędzie była szpachla ale to szczegół motor jest zdrowy w miarę:)nie bierze mi oleju:) i jest bardzo żwawy jak na 72 km mój kolega ma forda 90 km i się zdziwił;)
Na auto nie narzekam przy wyprzedzaniu nie ma większych problemów jednak czasami mocy brakuje ale to rzadkość:)
czasami jak z 4 na 3 chce zmienić to zgrzytnie ale to bardzo rzadko ogólnie dobrze tylko trochę za krótkie biegi
doskonały, promień skrętu mógł by być nieco lepszy:)
z przodu i boku dobrze a nawet bardzo dobrze z tyłu nieco gorzej i przez tylny duży słupek zarysowałem sobie bok;/ a nie spojrzałem w lusterka wiec tez moja wina;P
moim zdaniem bardzo dobrze wszystko ma swoje miejsce, tylko przełączniki mogły by być obrotowe a nie suwakowe ale to kwestia przyzwyczajenia i podoba mi się regulacja kierownicy:)a także regulacja siedziska do dołu i góry kierowcy
wszystko szybko się nagrzewa w zimę nie ma problemów jest dużo lepiej niż w scenicu mojego taty, latem szyby w dół i prawie klima ;p ale brakuje jej niestety w miescie
z przodu jest jak dla mnie bardzo wygodnie mam 182 cm a i z tyłu jak jezdniowym to w 4 osoby jest komfortowo dla 5 już ciasnawo..
powyżej 100 km/h w moim 2.0d troszkę głośno się robi;p
auto oszczędne najmniej w trasie spalił mi 5.3 w 4 osoby i pełnym bagażem nie przekraczając 100 km/h
samochód wart swoich pieniędzy
Cieknie mi olej gdzieś po bloku silnika i mam do wymiany regulator napięcia
na razie bez awaryjnie:)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D XL 72KM 53kW [l/100km]