Ocena kierowcy - Toyota Corolla VIII Hatchback

makaveli, 16 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rok produkcji 1998
Toyota Corolla VIII Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo fajny, bardzo zwawy, dobry moment obrotowy, bardzo elastyczny, ekonomiczny i niezawodny. czy mozna chciec cos wiecej?! Ps. jest troszke głosny przy wyzszych obrotach, ale który nie jest w tej czy nawet wyzszej klasie kiedy sie go pałuje...każdy.
powiem tyle: kupiłem autko w tak doskonałym stanie, że sam jestem w szoku! rok 98 rejestracja 10.99r przebieg 99 tys pełen serwis w toyocie do końca, masa dokumentów potwierdzajacych autentycznośc. wszystkie dokumenty z potwierdzaniem wymian na czas "częsci" - tzn. oleje , filtry ;) i jestem w niebowziety stanem samochodu. gdybym założył folie na siedzenia to możnaby kłamac, ze autko jest z salonu. nie palone w srodku, idealne blachy i tapicerka! sprowadziłem ja z niemiec i co moge powiedziec to "TYLE", ze ta toyka jest rewelacyjna. bardzo fajnie sie jezdzi, jest ekonomiczna, silnik bardzo zwawy jak na 1.3 ze jestem w delikatnym szoku! ładne wnetrze jak na te latka, fajnie sie prowadzi ( moja ma wszystko procz klimy ). SZCZERZE POLECAM COROLKE KAZDEMU KTO SIE ZASTANAWIA NAD ZAKUPEM TEGO AUTKA - JEZELI TRAFI EGZEMPLARZ ZADBANY, Z DOBRYM PRZEBIEGIEM TO NIE MOZE BYC INACZEJ JAK TO, ZE KIEROWCA BEDZIE BARDZO ZADOWOLONY - CHYBA, ŻE SIE KTOS PRZESIADA Z FERRARI LUB S KLASY! ja juz chyba zawsze bede jezdził japonczykiem, a gadanie , ze czesci są drogie jest chyba bez podstawne, bo po pierwsze to sie nie psuje, a jezeli cos trzeba wymienic to takie rzeczy jak klocki czy rozrzad są droższe ok, ale o ile o 20 pln na klockach czy 30 na rozrzadzie jest chyba smieszne i bezpodstawnym mitem. ja chce kupowac ta drożyzne tylko, że po co?! nic sie nie psuje i jest extra! aaa i jeszcze jedno: siedziałem i zerkałem na to forum i na różne autka od dawna, zastanawiałem sie nad róznymi markami, modelami, szukałem auta długo, ale prosze miec na uwadze, ze napisałem to wszystko szczerze i bez zadnej przesady i kłamst. bo nie o to chodzi - tez sie sugerowałem opiniami innych, ale prawda jest taka ze o corolli tej generacji mozna powiedziec ze jest albo BARDZO DOBRA albo DOSKONAŁA! ja wybieram to drugie! polecam i pozdrawiam!!!
rewelacja! bardzo żwawy jak na 1.3 i ekonomiczny! szczerze jestem pod duzym wrażeniem i objeżdżam nie jedno autko z motorem 1.6!!!
jak joystick! 5!
nie jest to limuzyna, ale jestem zadowolony!!!
dosyc dobra widocznosc jak na autko tej klasy
szybko sie nagrzewa, ogolnie jest ok
dla kierowcy dużo miejsca, natomiast z tyłu zdecydowanie mniej
wyciszenie dobre, natomiast na wyzszych obrotach nie da sie ukryc, ze słuchac, ale to nie żółta corvetta ;)
bardzo ekonomiczne autko z BARDZO DOBRYM silnikiem plus jej niezawodnośc!!!
krótko i na temat: DOSKONALE!!! polecam wachającym sie szczerze w 100%
nic nie puka ani nie stuka
lac, lac , lac paliwko i wymieniac wg. książki -jak dbasz tak masz!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 86KM 63kW [l/100km]

6,6