Oceny Toyota MR2 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Toyota MR2

~Jacek
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
Świetny pierwszy samochód, zastanawiałem się jeszcze nad MX5 ale wybrałem MR2 ze względu na lepszy (moim zdaniem wygląd) oraz to że jest dużo mniej tych samochodów niż wspomnianej mazdy. Spalanie na poziomie 8,5l jest zadowalające biorąc pod uwagę mój dość agresywny styl jazdy. Bardzo twarde zawieszenie ale w takim samochodzie to bardziej zaleta niż wada. Silnik jest ok, na początku brał trochę dużo oleju ale po 2-3 miesiącach problem zniknął...
~blebleble
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
Był to mój pierwszy cabriolet….po nim miałem mazde mx5 a obecnie mam już standardowy samochod…diesla hehehhe (ze skrajnosci w skrajnosc). Wnioski. Auto bardzo malo pali jak na te klase aut. Przyspieszenie zadawalające. Zawieszenie bardzo twarde (twardsze niż w przypadku mx5 mk2) swietnie, wrecz rewelacyjnie trzymające się drogi (i tu uwaga! Troche zwirku na drodze i widac cale zycie przed oczyma).Skrzynia biegow bardzo fajna...
4,1
~akimoto@tlen.pl
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
kto szuka auta w tej klasie - będzie bardzo zadowolony. Brak dużego bagażnika zrekompensuje przyjemność z jady, skrzynia SMT i wymiary auta w mieście. Żadne MX5, silnik z tyłu to jest to! Na polskie warunki hardtop obowiązkowy (a do tego jest ładnie zrobiony). Samochodzik bardzo mechaniczny, a więc też mało rzeczy może się popsuć.
~Mariusz W.
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
jestes samotnym lub bezdzietny i poszalec pomiedzy ostrymi szlakami, polecam z calego serca.w pl nie znajdziesz lecz tylko i wylacznie na wlasna rece sprowadzone. radze wnikliwie sprawdzic wszystko co jest do sprawdzenia, potem sie oplaci z wielka radoscia miec takie auto
~BEDEK
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
Kto kocha szybkie kobiety, ten i pokocha ten wóz. Mamisynków nie zachęcam do kupna, odradzam też malowanym lalką, ale jak ktoś chce mieć małego demona to zapraszam do kupna i polecam szybką jazdę w górach-POWODZEeNIA
~dink. zainteresowanych zapraszam na stronę klubową: http://mr2cp.cynikal.net
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
w aucie zakochałem się od pierwszego wejrzenia - nawet gdyby nie jeździło to i tak bym je kupił. niestety poprzedni właściciele nie dbali o niego za bardzo, stąd tyle usterek, których można było uniknąć - silnik turbo jest delikatny. poza tym widać było, że do auta dobierali się rzeźnicy i kowale a nie mechanicy. Od 3 lat auto jest w dobrych rękach i ma się generalnie coraz lepiej.
~B
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
Autko niewielkie, lekkie, fantastyczne w prowadzeniu.
~Wojtas
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
Synowi kiedyś powiem, że warto spróbować tego auta. Jazda z tylnym napędem i z silnikiem z tyłu jest tym co każdy maniak motoryzacji musi spróbować.
~sir.John
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
Nietuzinkowe auto za nieduże pieniądze dające ogromną radość z jazdy.
~Uroczy
Cabrio 1.8 16V VT-i 140KM 103kW
To autko się kocha całym sercem - Prawdopodobnie nigdy jej nie sprzedam. Odkąd ją kupiłem uwielbiam przejeżdżać pod witrynami sklepów i patrzeć na odbicie mojej Mrki w szybach :D
Toyota MR2