Ocena kierowcy - Toyota MR2 II

Silnik 2.0 16V 156KM 115kW
Rok produkcji 1990
Toyota MR2 II 2.0 16V 156KM 115kW 1989-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : 20 letnie auto i ciagly wzor dla innych
jestes samotnym lub bezdzietny i poszalec pomiedzy ostrymi szlakami, polecam z calego serca.w pl nie znajdziesz lecz tylko i wylacznie na wlasna rece sprowadzone. radze wnikliwie sprawdzic wszystko co jest do sprawdzenia, potem sie oplaci z wielka radoscia miec takie auto
Posiadalem wersje z automatyczna skrzynia biegow i to byl glowny minus w tym aucie, pogarszalo osiagi o prawie 2s 0-100km/h 9s.w miescie lub dla kogos kto lubi spokojnie pojezdzic bylo autem bez zastrzezen.Drzwiek silnika za plecami byl niesamowity,odnosilo sie wrazenie, ze jezdzi sie ferrari 355.Jezdzi przecietnie jak na takie auto ale 215km/h dalo sie wycisnac, kiedy zlozylo sie lampy i lusterka
automat bez wiekszych zastrzezen,chodzil bardzo dobrze jak na 20 letnie auto.mialem okazje pojezdzic citroenem c4 grand picasso 1.6 hdi w wersji aut i to byl najgorszy aut jaki mialem, jezdzilem wieloma automatami i chodzil jak powinno,wersja sport w aut czesto sie przydawal przy wyprzedzaniu
wrazenie na mnie zrobilo to auto nie male,przy tak wiekowym aucie zawieszenie dawalo sie rozumiec jakby mialo kilka lat, zadnych stukow ani bolaczek, bardzo mocna strona tego auta to zawieszenie, mozna bardzo ostro miedzy slalomami zasuwac.uklad kierowniczy z wspomaganiem dzialal ale przy innych autach z wspomaganiem dalo sie czuc ze juz nie takie jak teraz montuja, dla jednych plus dla drugich minus. po dlugiej szalenczej jezdzie rece bola ale za to czuc wszystko co powinny czuc twoje palce.Na mokrej nawierzchni dla niesprawnych kierowcow lepiej wogole nie wciskac gazu bo bledy kierowcy sa absolutnie niewybaczalne i tylko sprawna reka moze ja opanowac.hamulce wzorowe!!
ten samochod jest maly, wiec wszystko widac i wszedzie mozna zaparkowac,widocznosc z tylu rewelacyjna pomimo malej szybki za plecami
bardzo dobrze spasowane w srodku, fotele sportowe trzymaja jak powinny i nie mecza zbytnio ale przespac sie w tym aucie juz nie bardzo
tutaj z wentylacja juz nie tak wesolo.niby wszystko dziala ale trzeba ustawic na wiekszy poziom dmuchawy by bylo caly czas cieplo,moze ten model moj akurat tak mial, klimatyzacja slabo dzialala,juz lepiej bylo zdjac dach i cieszyc sie powiewem powietrza
co tu pisac, sportowe auto na miare skrojone, osoby z dosc wieksza nadwaga maga czuc sie bardzo przytloczone a przypadek , ze kierowca (czyli ja 65kg a koles 130kg obok to juz auto innaczej sie prowadzi i widac ze jest obciazone )
jesli szukasz oazy spokoju w tym aucie to nie dla ciebie, ryk silnika ciagle cie informuje za twoimi uszami w jakim stanie jest i co chce ci powiedziec, mi sie to podobalo ogolnie ale na dluzsza trase to juz meczylo mnie to , ze mam silnik na uszach
zuzycie paliwa bylo przyzwoite srednie spalanie 9.5l, miasto 12l a trasa kolo 8l choc i tak nigdy nie jezdzilem rowniotko 100km/h bo to auto tak cie kusi i kusi ze nie wytrzymasz 10min i musisz depnac by poczuc dusze tego auta.
Ogolnie tanie auto nie jest, jesli ma byc to twoj drugi samochod do szalestw lub przyjemnosci polecam ci go jak najbardziej
auto sprowadzone z japonii od drugiego wlasciciela z udokumentowana historia tego auta.wielkie brawa dla poprzedniego wlasciciela ktory sporo wlozyl w ten samochod i ja jako nowy pan tego auta nie musialem nic zmieniac,jedynym problemem bylo okno od strony pasazera , otwieralo sie i zamykalo tylko i wylacznie przy maksymalnym przyspieszeniu, dziwne ale tak bylo
posiadalem 9aut i toyota mr2 to do tej pory najbardziej niezawodne auto z jakim mialem do czynienia, zadbane i dbajacy o nie moze zapomniec o jakich niespodziankach

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 156KM 115kW [l/100km]

9,6