Oceny Toyota Proace – wybierz generację

Najnowsze oceny Toyota Proace

4,1
~Rita Raciborska
Verso Medium 2.0 D-4D 177KM 130kW
Żałosny zakup Proace w Toyota Poznań Centrum. Zakupiona Proace z 2022 roku była do odbioru 2 miesiące po deklarowanym terminie - nieważne, bo gwóźdź programu jest taki, że dostaliśmy inny model niż ten, który zamówiliśmy! Nasz model nie ma kamery cofania, spryskiwaczy reflektorów, gniazdka 220V i kilku innych rzeczy, za które dopłacaliśmy specjalnie JEDYNE 17.800zł! Kamery nie da się już domontować, dealer z Poznania zaproponował domontowanie...
~Sebastian
Verso Medium 2.0 D-4D 177KM 130kW
Wersja VIP. Po roku użytkowania myślę, że mogę już pokusić się o pewnie podsumowania. Na pewno dramatem są boczne drzwi elektryczne - odrobina nierówności (dziura, krawężnik) i już jest problem żeby zamknąć czy otworzyć drzwi. Powtarza się to dość nagminnie - powodzenia, kiedy auto stoi jedną stroną na krawężniku. Drugą gigawadą jest stanowczo zbyt miękkie zawieszenie - pasażerowie w 3 rzędzie prawie zawsze mają efekty choroby lokomocyjnej -...
~Andrzej
Verso Long 1.6 D-4D 115KM 85kW
Samochód użytkuje już 5 lat w wersji „bez fajerwerków”, wiec opinie mam już wyrobiona. Nie jest to V klasa, ale funkcje busa dla 4 osobowej rodziny plus sprzętu sportowego (tylna kanapa wyrzucona) sprawuje znakomicie. Łezka mi się w oku zakręci jak będę ja wymieniał :)
~Mateusz Sopot
Toyota Proace I
Pojedyncza kabina 2.0 D 128KM 94kW
Blacharka to tragedia, 8 letnie auto zaczyna gnić z każdej strony. Po 150 tys. km padł EGR i kielichy przedniego zawieszenia skrzypią jak szalone. Największą zaletą tego auta jest silnik 2.0 HDI, mało pali i dobrze się zbiera.
~Artur
Verso Long 2.0 D-4D 150KM 110kW
Zawieszenei zbyt miękkie, bolączką tego auta są neiwygodne fotele. O ile kierowca jeszcze ma wmiarę możliwość ustawień fotela to pasażerowie siedzą jak w dostawczaku. Bardzo dobry silnik, przeciętne przeniesienie mocy. Duża ładowoność, bardzo dobra manewrowość.
~Nowak
Furgon Brygadowy Medium 2.0 D-4D 150KM 110kW
Fajne Auto , dosyć dobrze się prowadzi,chyba za miękkie, za dużo elektroniki skoro Serwis Toyoty ma problemy z usunięciem awarii.Brak chyba szkoleń w Francji. Miałem VW T5 Transporter na serwis jezdziłem na wymianę oleju,filtrów czy klocków hamulcowych. Pierwsza awaria to dwu masa przy 250TYS km . A tu aż się boję!!!
~Ryszard
Verso Medium 2.0 D-4D 177KM 130kW
Wersja long Auto super się prowadzi Własnie odebrałem z salonu 2 w manualu Przed kupnem robiłem jazde prubna Renault trafik - dno w porównaniu z toyota , i transitem Tourneo Custom trochę lepiej od traffika ale też bardzo słabo
~Waldemar
Verso Long 2.0 D-4D 177KM 130kW
Idealny samochód dla rodziny z dziećmi. W naszym przypadku podróż 7 osobowa jest komfortowa. W posiadanej wersji long, dużo miejsca w bagażniku. Elastyczna zmiana układu foteli, możliwość ich wyciągnięcia, daje szerokie możliwości.
3,6
~Maciej
Verso Medium 2.0 D-4D 150KM 110kW
Teraz mocno bym się zastanowił, czy kupić. Niby fajnie bo od nowości ale trochę lipa jak za 150tysi.
1,9
~Tomasz
Furgon Medium 2.0 D-4D 122KM 90kW
Samochód tragedia mały ciasny nie wygodny w podróży co do załadunku towaru ledwo dwie palety wchodzą Wcześniej miałem trafica o wiele wygodniejszy i pojemniejszy .
Toyota Proace