Toyota RAV4 II 2.0 i 16V 150KM 2000-2006 - Oceń swoje auto

Ocena Toyota RAV4 II 2.0 i 16V 150KM 2000-2006

Toyota RAV4 II 2.0 i 16V 150KM 2000-2006

z przebiegiem 140 000 km, wyprodukowany w 2002 roku
~Mariusz
dodał ocenę 21.12.2010 16:45:32, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto Opel Vectra A

krótka piątka - powoduje, że przy wyższych prędkościach trzeba mocno kręcić obroty

jak dla mnie za twarde zawieszenie, spodziewałem się, że terenówka będzie lepiej amortyzować nierówności na drogach

butla LPG zajmuje miejsce w bagażniku i to sporo miejsca - ostatnio nie mogłem przez to włożyć małej zamrażarki

zawieszenie hałasuje, powyżej 110 km/h silnik robi sie głośny z powodu krótkiej piątki

przy dość dynamicznej jeździe spala ok 15 litrów LPG średnio, choć było i ponad 17. Nie da się zejść poniżej 12 w trasie. Nie wiem, na ile może to miec związek z szerokimi oponami o profilu 235mm. Dodatkowo pobiera olej z lubryfikatora (potrzebny do smarowania ceramicznych zaworów) co kosztuje 1 zł/100km za olej plus 700 zł koszt lubryfikatora.

Spalanie 2.0 i 16V 150KM 2000-2006 + LPG

LPG [l/100km]
11,0

9,3

15,0

8,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

świeża stylistyka pomimo upływu lat

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

krótka piątka

wyższe zużycie paliwa niż myślałem, dziś zastanowiłbym się nas dieslem

dość sztywne hałasujące zawieszenie

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 i 16V 150KM 2000-2006