Oceny Toyota Supra IV

Najnowsze oceny Toyota Supra IV

4,1
~spisu88
Coupe 3.0 i 24V 220KM 162kW
To bylo auto moich marzenie nie mozna powiedziec ze jest idealna ,ma wiele wad i czasem odnowa jej doprowadza do furii bo to nie pasuje nie ma takiej czesci a to mozna kupic tylko w usa. Ale na boga to auto ma tyle charakteru , przejezdzasz raz przez miasto i wiesz ze ja kochasz i oddasz jej wszystkie oszczednosci byle tylko wciaz byla.
~Marcin: machias@wp.pl
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Bardzo fajne autko, parametry oraz wygląd super. Cena do jakości i osiągów na 5. Będę zwiększał moc z 330 PS do okolo 400 PS, ale bez nitro. Szybkie auto V-max którą uzyskałem do tej pory to 275 km/h. Podobno dochodzi do 290 na 6 biegu. Po modyfikacji powinna szafe zamknąć ( 300 km/h) i 0-100 w granicach 4.5 s. Zobaczymy..... Pozdrawiam, Marcin machias@wp.pl
~Adam-BMW850i
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Zakochałem się w tym aucie! kiedyś myślałem że BMW jest super, ale teraz wiem jak bardzo się myliłem!!! - Supra jest super! (ma dobrą nazwę), teraz muszę sobie taką kupić, zebym tylko znalazł w super stanie, a BMW puszczę do "dresów" - coraz więcej ludzi zaczyna mnie tak oceniać - to duży minus beemek!
~zico
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Re-we-la-cja ,jedziesz m3,s5 to nie jest to,sprobuj Supry..
~emigrant
Coupe 3.0 i 24V 220KM 162kW
Auto dajace wiele frajdy,moim zdaniem samochod dla osoby ktora zna sie na mechanice i nie musi z kazda pierdola latac do mechanika,
~Kubus1
Coupe 3.0 i 24V T-turbo 330KM 243kW
Auto po prostu rewelacyjne. Po profesjonalnym tuningu moc 600 koni z podtlenkiem azotu nie zagraża silnikowi.
~jacekkowal@o2.pl
Coupe 3.0 i 24V 220KM 162kW
Genialny wóz, robiony w japonii, szpanerski do bólu, jazda odlotowa
~alfayed@op.pl
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Po wszystkich modyfikacjach jakie zostały przeprowadzone w moim bolidzie, mogę stwierdzić że ten samochód jest teraz PERFEKCYJNY!!!
~OLO_SSJ6
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Fajne sportowe auto, bezapelacyjnie ciekawsze niż starsza generacja. Znakomite do wszelkich modyfikacji.
~supra 665 hp
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
ten samochód jest tylko dla fanatykow i zeby naprawde odstawiał innych wystraczy kupic troche (lego) części tuningowych jego silnik wręcz kocha kombinacje