Oceny Toyota Tercel – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Toyota Tercel

~Panstan
Sedan 1.5 i 94KM 69kW
polecam, ekonomiczne,niezawodne auto,wersja kanadyjska; co prawda słabo wyposażona [1 poduszka powietrzna,ogrzewana tylna szyba, brak ABS, brak elektryki (nie psuje się bo nie ma co się psuć), jest za to klimatyzacja [działa super], wersja 5 biegowa manual.Bagażnik wystarczający, składane tylne siedzenia [60/40], oryginalne opony 13\';zasięg na baku paliwa do 600 km,
4,1
~sanlys8@wp.pl
Toyota Tercel IV
Sedan 1.5 i 16V VS 100KM 74kW
Jestem właścicielem Toyotki Tercel z silnikiem 1500 12V. w jednych rękach od nowości, w silniku raz wymieniłem przewody wysokiego napięcia bo mi jakiś zwierzak pogryzł.pozatym rewelacja ,była sprowadzona z USA jeździ świetnie,ma klimę , i ostatnio rozważam możliwość sprzedaży za 4,500 zł Świetne auto 501 149 247.
~fragles@freeride.dnspl.net
Toyota Tercel I
Sedan 1.5 75KM 55kW
zeby nie skrzynia biegow autko by sie dobrze sprawowalo.Zima naped na obie osie sie przydaje.Jezeli ktos wie gdzie mozna zdobyc skrzynie do tercelki 4wd z 1982 r prosil bym o pomoc.Posiadam tylny most,i przednie zawieszenie ,silnik i pare drobiazgow
~dino@pro.onet.pl / Grzesiek
Sedan 1.5 i 16V VS 100KM 74kW
Przebieg : 78000mil, jak dotad wymieniony tlumik srodkowy, chociaz troszke brakuje tego przepalonego, bo brzmial jak czystej krwi rajdowka :D, zabiera 0.5l oleju na 400km i na wolnych obrotach sie dusi, ale po chwili leci jak strzala :D, ale i tak kocham moja malutka :D, P.S. Jesli ktos zna przyczyne prosze o kontakt na dino@pro.onet.pl, bede bardzo wdzieczny
~mako.m@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V VS 100KM 74kW
Problem pojawia się gdy nawali coś typowego tylko dla tego modelu jednak dostępność części i ich ceny potrafią mile zaskakiwać. Borykam się z problemem zakupu (w rozsądnej cenie) szyby czołowej. Jeśli ktoś potrafi mi coś podpowiedzieć, dopomóc, bardzo proszę... Poza tym podpisuję się pod wszystkimi uwagami Michała z Krakowa, masz może błękitnego Tercela? Kontakt mile widziany.
~loki
Sedan 1.5 i 16V VS 100KM 74kW
mój jest w wersji amerykańskiej,mam go 2 lata zrobilem 70 tys. km i nic jeszcze nie zepsułem!ma już 270 tys. km a zaskakuje samochody (nie japończyki) z większą mocą.to dzięki elastyczności - na 2 nawet do120 km/h, a na 3 do 160 km/h!
~uzytkownik tercela
Sedan 1.5 i 16V VS 100KM 74kW
gdy chcialem juz zmienic samochod, kupilem sobie honde civic 1.4iS, po pol roku ja sprzedalem... jesli szukasz wozu z glosnikami magnata i automatycznie wlaczajacymi sie wycieraczkami, to nie jest to samochod dla ciebie, lecz jesli cenisz sobie wiez z maszyna i komfort uzytkowania (niezawodnosc i ekonomie) - nie ma konkurencji
~robertplinta@wp.pl
Sedan 1.5 i 94KM 69kW
Super autko za niewielką cenę. Fakt niektóre części trudno dostępne ale nie niemożliwe do zakupu - wszystko kwestia ceny
~bibia23@wp.pl
Sedan 1.5 i 94KM 69kW
Sympatyczna japonka jeszcze nigdy nie wystawila mnie do wiatru:)
~toyota20@o2.pl
Toyota Tercel II
Hatchback 5d 1.3 65KM 48kW
Jeśli ktoś potrzebuje samochodu uniwersalnego to Tercelka Kombi 4x4 jest the best.Jeśli ktos jest zainteresowany to posiadam dużo części do tego modelu.
Toyota Tercel