Toyota Yaris Hybrid - Oceń swoje auto

lista silników Toyota Yaris Hybrid
Hyb Hybrydowe
Mniej

Oceny Toyota Yaris Hybrid

13 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 14.06.2015 przez

To nasza pierwsza hybryda i pewnie nie ostatnia(auta uzywa zona z niegasnacym usmiechem na twarzy gdy wsiada do samochodu).Silnik elektryczny doskonale wspolpracuje ze spalinowym dajac temu autku sporego "kopa".Przyzwoity moment obrotowy dostepny juz od startu.Samochod godny polecenia choc w Polsce do tego typu nowinek podchodzimy sceptycznie-calkowicie niepotrzebnie

dodano 22.01.2017 przez

Nie mogę dać innej oceny jak bdb! Po przebiegu ponad 90tyś.km autko można poznać nad wyraz dobrze. Zalety i wyposażenie wielokrotnie rekompensują drobne niedoskonałości.

dodano 12.02.2016 przez

Nie ma ideałów, ale ponieważ nie wiem do czego miałbym się przyczepić daję maksymalną ocenę.

dodano 14.04.2014 przez

Nic szczególnego.