Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Toyota Yaris I Hatchback 1.3 i 16V 86KM 1999-2005 - Oceń swoje auto

Oceny Toyota Yaris I Hatchback 1.3 i 16V 86KM 1999-2005

3% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 08.10.2013 21:51:35 przez

Samochod słuzył jako jedyny w rodzinie. Zjechalismy nim cala Europe, coroczne wyjazdy na narty do Austrii w 3 osoby dorosłe, podroze do Francji z 3 rowerami na dachu. Gory w Serbii i Czarnogorze itd. Wszystko wytrzymal. Jezdzilem nim dluge odcinki z predkoscia bliska maksymalnej, czyli ok. 170 na godzine i nic sie nie dzialo. Przy predkosciach powyzej 140 km samochod głosny i duzo pali, ok. 170 juz nawet 12 litrow na 100 km. NIc sie nie psuje, nigdy nie stanal na drodze, musialem wymienic spzreglo, bo coraz gorzej wchodzila 3. Teraz jest znowu super.Silnik b. elastyczny, samochod zwinny, dobzre sie prowadzi, duzo miejsca w srodku, zmieszcza sie 4 dorosle osoby. Bagaznik przesuwany, co sie przydaje,podobnie jak skladanie kanapy. po 10 latach eksploatacji moge powiedziec, ze super zakup, mimo ze samochod teoretycznie miejski.Nigdy nie bylo nic wymienione z wyjatkiem tego sprzegla, akumulatora i opon, nie bylo naprawiane zawieszenie.

dodano 17.11.2010 11:44:01 przez

Auto dla ludzi, którzy w samochodzie szukają jedynie 4 kół i kierownicy. Do tego nie wybierają się nigdy dalej niż do najbliższego supermarketu na zakupy. W aucie człowiek się czuje jak w konserwie. Z resztą nie ma co za dużo się spodziewać po takim małym samochodzie ale zdecydowanie bardziej polecam Opla i VW. Yaris nie ma kompletnie nic do zaoferowania jesli chodzi o komfort jazdy. Auto w najlepszym ukladzie nadaje się na przejechanie paru kilometrów z miasta do jakiegoś centrum handlowego. Przy tym jeszcze trzeba mocno zacisnąć zęby bo nawet tak krótka trasa nie będzie należała do przyjemnych. Spalanie nie jest tragiczne w Yarisie ale jeśli przypomnimy sobie jakie gabaryty ma to auto to chciałoby się jednak powiedzieć słabo. Znacznie lepiej zainwestować już w Opla Astrę i mieć większe auto za te same koszty utrzymania. Komfort jazdy tez będzie na wyższym poziomie.

dodano 27.08.2005 19:56:30 przez

Nie kupiłbym już tego samochodu ani nie pozwolę kupić go nikomu z rodziny. Nie miałem samochodu który by się tak źle prowadził. Tragiczne zawieszenie - przy wyjściu z zakrętu na prostą już kilka razy wpadł w poślizg i gdyby prowadził go ktoś mniej doświadczony skończyłby na drzewie. Jakiekolwiek nierówności na zakręcie i auto robi co chce. Dopiero rok po zakupie znalazłem na zachodnich listach dyskusyjnych takie same opinie ludzi testujących samochody dla czasopism motoryzacyjnych - u nas się o tym nie mówi. Fotele to tragedia. Raz pojechałem na wczasy - po 400km nie mogłem wysiąść z samochodu - kręgosłup mi wysiadł. Czekam na koniec gwarancji i sprzedaję. Ładny samochód nadający się _tylko_ do jazdy po mieście do pracy i na zakupy.

dodano 04.03.2003 10:42:40 przez

Bardzo mily samochod szczegolnie w wersji 1.3 choc za ta cene powinno byc montowany w standardzie ABS bo przy tej mocy zatrzymanie tego samochodziku jest czasem problemowe i moze doprowadzic do kolizji, wyposazenie tez nie razi po oczach ba za cene 40000 nie mamy nawet c. zamku nie mowiac o ele szybach gdzie u konkurencji jest to juz standard. Nadrabia yaris silnikiem i bardzo praktycznym wnetrzem i mam nadzieje ze zaznam tej japonskiej niezawodnosci ostatni raport TUV to potwierdził.

dodano 26.12.2003 19:03:24 przez

Autko godne polecenia. Polecam zdecydowanie silnik 1.3 - warto do niego doplacic niz np do lakieru metallic. Spalanie przypuszczam takie samo (na trasie moze nawet nizsze) jak w 1.0, za to dynamika zupelnie inna. Warto tez doplacic do drozszej wersji, wtedy wyposarzenie wyjdzie duzo taniej niz dokladane osobno. Jako auto do jazdy po miescie jest super. Spokojnie zmiesci 4 osoby. Wtedy bagaznik jest dosyc maly, ale wiadomo - cos za cos. W koncu to nie limuzyna.

dodano 30.08.2007 14:43:46 przez

Autko bardzo ladne z wygladu (oczywiscie rzecz gustu) jednakze nieco przereklamowane. Tanie plastiki, ergonomia na dosc przecietnym poziomie, dzwiek silnika na wysokich obrotach - troche meczacy, ogolny komfort podrozowania - sredni. W cene chyba wliczona jest marka samochodu a co za tym idzie ta slynna niezawodnosc -zobaczymy. Samochod powinien generalnie kosztowac ok 15% mniej. Wtedy byla by to bardzo atrakcyjna pozycja na rynku.

dodano 01.09.2005 13:03:57 przez

serwis gwarancyjny przynajminiej w AMX Łódź fatalny przed kupnem samochodu sprawdźcie co jest objęte gwarancją usterki w układzie jezdnym, sprawdzenie geometrii wybite łożyska nie obejmują gwarancji ze względu na stan naszych dróg. Ciekawe po co jest ten samochód sprowadzany do Polski z takimi drogami jeżeli usterki wynikające ze zwykłego użytkowania nie są objęte gwarancją. Po co mami się kupującego 3-letnią gwarancją.

dodano 19.01.2010 18:07:27 przez

Jeżeli ktoś zamierza kupić samochód i nim jezdzić a nie stać u mechanika to jest samochód i marka godna polecenia a wiem co mówię Miałem już kilka samochodów niemieckich i amerykańskich ale przy cała reszta to KICHA Może japończyk nie ma duszy ale ma to czego nie ma Volkswagen BMW czy mercedes BEZAWARYJNOSC a to jest wykładnia jakości a nie skóra złote klamki i skrzynia biegów do wymiany

dodano 04.02.2003 14:01:38 przez

To co najistotniejsze to to, że Yaris spełnil moje oczekiwania. Bardzo dobry pod względem eksploatacyjnym i osiągów silnik, przestronny i dość pakowny dzięki pomysłowym rozwiązaniom. Jak narazie bezawaryjny. Daje dużo przyjemności podczas jazdy. A że ma drobne wady, myślę, że każdy samochód je ma, dla mnie są do zaakceptowania. Ze spokojnym sumieniem mógłbym ten samochód polecić każdemu.

dodano 15.12.2009 16:59:05 przez

Jakość montażu fatalna. Tandetne plastiki we wnętrzu. Ciągle coś puka na nierównościach. Po zdjęciu tapicerki drzwi ...folia przyklejona silikonem jak kiedyś w maluchu. Głośniki przymocowane nitami zrywalnymi(!). Samochód przereklamowany i zbyt drogi. Toyota powinna zobaczyć co znaczy dobra jakość wykonania u...FIATA. Jak zobaczyłem nową wersję Bravo/2008 r / to mnie zatkało.

Pewne oferty od dealerów

Chevrolet Aveo 1.2 LS Plus

Chevrolet Aveo 1.2 LS Plus

Rocznik: 2012. Przebieg: 45 000 km. Silnik: 1.2 benzyna.

Cena: 28 900

Cena: 50 390 zł  ►  41 390

Zyskujesz 9 000Zobacz szczegóły »

Cena: 50 390 zł  ►  43 390

Zyskujesz 7 000Zobacz szczegóły »

Cena: 50 390 zł  ►  41 390

Zyskujesz 9 000Zobacz szczegóły »

Toyota Yaris I Hatchback 1.3 i 16V 86KM 1999-2005 182