Konkurs gokartowy - tydzień 3

Toyota Yaris I Verso - Oceń swoje auto

Oceny Toyota Yaris I Verso

8% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 11.08.2012 09:33:32 przez

Użytkowałem samochody niemieckie, jeździłem seatem i oplem poprzednio dwie mazdy, jest to pierwsza toyota i jestem zachwycony. Tak jak ktoś napisał na forum jak nie wsiądziesz do tego auta to się nigdy nie przekonasz.Silnik diesla 1,4 rewelacja. Bardzo cicho jest w środku, bardzo ekonomiczny i nie posiada turbodziury. Ciągnie od dolnych obrotówi jak na swoje 75 KM jest dobrze bo to jest lekkie auto.Silnik pracuję z japońską dokładnością Jestem mile zaskoczony bardzo dobrym i trwałym zawieszeniem. Moją toyotę użytkuję jako taksówkę tak jak i pozostali koledzy gdyż u nas stworzylismy małą grupę i są takie 4 toyoty.Użytkujemy je od prawie roku i żadnych usterek. Sprawują się rewelacyjnie.Jeśli chodzi i wentylację i klimatyzację to sprawuję się również rewelacyjnie.We wszystkich czterech toyotach klima chodzi bez zarzutu i swietnie w te upały sobie dawała radę.Ogrom miejsca w środku mimo swoich małych gabarytów.W żadnym samochodzie nie znajdziecie tak duzych tylnych drzwi i tak prostego załadunku w przypadku wiekszych rzeczy. Rozwiązania techniczne rewelacyjne zaczynając od chowanych siedzeń w podłodze poprzez masę licznych schowków. Jedynyk minusem może być tylna półka którą ja jak ja i my wszyscy zdemontowaliśmy i jeździmy bez tych półek.Bardzo małe spalanie. Udało mi się osiągnąć w trasie 3,8 ale jadąc oczywiscie 70-80. W granicach 100-110 pali 4,2. Srednio po mieście używając ją jako taksówkę pali od 5,2-5,7. Uważam ten wynik jako rewelaycjny i wszystkie palą nam jednakowo.

dodano 31.01.2013 07:15:53 przez

Pomimo małego silniczka diesla 1.4 i tylko 75KM Toyota naprawdę super przyspiesza, jakieś 110KM VW naprawdę zostają w tyle, znajomy posiadający golfa nie mógł w to uwierzyć do pułki się sam nie przekonał, naprawdę auto sprawia wiele przyjemności z jazdy. Pali nie wiele i jest bezawaryjne. Silniczek pracuje bardzo cicho, nie ma klekotu diesla nawet gdy jest zimny.W zasadzie wszystko super silnik, ilość miejsca, wydajna klima, widoczność, pojemny bagażnik, komfort podróżowania na długich trasach, wysiadasz po 800Km i nie czujesz się zmęczony, ekonomiczność, niezawodność i można bu buło tak wymieniać i wymieniać najlepiej samemu się przekonać. Miałem rożne auta, ale Yaris Verso służy do jazdy a nie jak poprzednie żeby stale coś w nich grzebać, to jakaś gumka,łożysko,hamulce itp. toyotą jedziesz na przegląd i pomimo 10 lat diagnosta sprawdza wszystko i mówi że auto jest jak z salonu, po prostu wsiadać i jeździć. 35tyś km przez 2 lata bez najmniejszej usterki a auto ma już 10 lat i 218000 km, tylko filtry i ojej wymieniam.Jak to piszą o tym aucie do pułki nie zobaczysz nie uwierzysz, sam się zdziwiłem ze w aucie które ma 3,89m można z powodzeniem euro paletę wozić i to na ponad metr wysoką, w firmie nasz VW Caddy Maxi nie był w stanie zmieścić takiej palety, a do małej Toyoty się zmieściła dzięki bardzo niskiej podłodze, co bardzo ułatwia załadunek i rozładunek auta. dzięki temu mamy też ogromną ilość miejsca w środku.

dodano 12.01.2008 15:33:55 przez

Auto nie poraża swą stylistyką nadwozia. Jednak da się lubieć za swą funkcjonalność i jakość wykonania. Jeśli wierzyć różnym testom bezawaryjności (TUV, ADAC) plus fakt że Yaris Verso nigdy w Europie składane nie były auto nie powinno przysparzać większych problemów i poza regularnymi przeglądami i okresowymi wymianami - tylko jeździć i tankować

dodano 13.01.2010 14:35:27 przez

Yaris Verso pomimo swojego niezbyt imponującego czy nowoczesnego wyglądu jest samochodem funkcjonalnym, rodzinnym, wielozadaniowym. Nie ma problemów z przewożeniem osób czy rzeczy, a wszystko to w komfortowych warunkach jazdy i przy ekonomicznym silniku. Samochód godny polecenia dla osób posiadających lub planujących rodzinę.

dodano 27.07.2010 18:18:34 przez

auto napewno kusi bezawaryjnoscia spalaniem i miejscem wewnatrz ale tez zniecheca agresywniejszych kierowców zamulonym silnikiem,szczerze to auto polecam tylko i wylacznie kobietom jezdzacym po miescie,jezeli ktos chce szybko i sprawnie pokonywac dlugie trasy to nie polecam akurat tego modelu

dodano 15.02.2007 14:05:07 przez

Doskonale autko dla wszystkich. DLa mlodych ludzi lubiacych sporty - spokojnie sprzet np narciarski zmiesci sie bez problemu. Dla rodzin z dziecmi, czy dla osob ktore czesto podróżują, czy jeżdża duzo po miescie. Małe, a zarazem wygodne i pakowne, zwrotne, godne polecenia każdemu.

dodano 22.06.2006 13:48:43 przez

Fantastyczne auto rodzinne. Pomysłowe, pakowne, dobre i do miasta i na trasę. Nie dla wielbicieli siedzenia na podłodze i 5-metrowych limuzyn. Jak to piszą w polskich i zagranicznych testach - niedościgniony wzór w swojej klasie. Kto nie jeździł się na nim nie pozna.

dodano 28.03.2012 19:38:11 przez

Za nieduże pieniądze duży samochód na małej podłodze, czyli sporo zabiera i wszędzie się mieści przy parkowaniu. Mały silnik, który mało kosztuje, mało pali, niskie ubezpieczenie, żadnych kosztów napraw. Rodzinie z 2 dzieci spokojnie wystarczy.

dodano 20.06.2007 12:57:03 przez

Super samochodzik, "mały wielki", z zewnątrz nie wielkie wymiary co powoduje łatwość w prowadzeniu, wszędzie się wciśnie, a w wewnątrz ma więcej miejsca niż nie jeden samochód klasy średniej, z powodzeniem można nawet lodówkę przewieść.

dodano 22.12.2008 14:29:16 przez

Samochód sprawuje się rewelacyjnie. Jest dynamiczny i oszczędny. Troszkę głośno ale tylko powyżej 120 km/h. Bezawaryjny i mmmmega pakowny!!!Super polecam.Według mnie ładny ale po liftingu

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Toyota Yaris, oglądali także

Dowiedz się więcej o Toyota Yaris

Przeczytaj o Toyota Yaris

Toyota Yaris Verso - rozum tak, serce nie
Toyota Yaris Verso - rozum tak, serce nie Co jest ważne podczas wyboru odpowiedniego partnera? Typów jest tyle, ile ludzi na świecie. Jeden powie, że wygląd. Drugi - charakter. A jeszcze inny, że nie weźmie nikogo, kto nie trzyma w garażu Mercedesa. W związku pomiędzy kierowcą a samochodem jest podobnie. Ale jaki sposób na podryw ma Toyota Yaris Verso?

Toyota Yaris I Verso 51