Toyota Yaris III - Oceń swoje auto

Diesla Diesla
Hybrydowe Hybrydowe
Ukryj

Oceny Toyota Yaris III

4% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 23.02.2014 przez

Proponuję tym którzy wystawiają negatywną ocenę o uzasadnienie. Każdy może sobie tak generować negatywy będąc np. przedstawicielem konkurencji :) Według mnie jest to wprowadzanie przyszłych nabywców w błąd. Jestem właścicielem już 2 samochody tej marki i tego modelu. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona zarówno z pierwszego jak i drugiego modelu, chociaż ten ostatni jest zdecydowanie bardziej przestronny, elegancki i dynamiczny. Określenie "muł" jest zdecydowanie nieadekwatne do tego auta- ale cóż zrobić, jak jeden z drugim niedoświadczony laik wystawia oceny dla zabawy. Aktualna wersja toyoty yaris jest moim 3 samochodem i jestem z niego bardzo zadowolona. W związku z tym, że robię dziennie około 120-200 km, potrzebowałam niezawodnego samochodu i ten właśnie takim jest :)

dodano 25.02.2015 przez

Samochód jest po prostu rewelacyjny i na prawdę warto poczekać na niego w salonie. Choć kwestia wyglądu to sprawa gustu, mnie osobiście samochód się bardzo podoba. Oryginalna i wyróżniająca się stylistyka jest wg mnie atrakcyjna, do tego fajne ledowe lampy fajnie się komponują. Jak na miejskie-podmiejskie auto sprawdza się rewelacyjnie. Silnik nie dość, że oszczędny to do tego cichy. Oczywiście wynik deklarowany 3,2 dość trudno osiągnąć (ale możliwe), natomiast przy normalnej, dynamicznej jeździe po mieście spali ok 4,5 litra. To naprawdę dobry wynik w porównaniu z tym co oferuje. Bardzo dobrze wyposażony na tą klasę i te pieniądze. Moim zdaniem najrozsądniejszy wybór w tej kategorii samochodów i cenie .

dodano 22.07.2014 przez

O ile jakość jak zwykle bez zarzutu, to auto zdecydowanie gorsze od Yaris I jeśli chodzi o projekt. Wkurza mnie wiele dodanych nowych elementów. Np. nie można mieć otwartych drzwi i włożonego kluczyka do stacyjki, bo piszczy. Niezapięte pasy - piszczy. Standardowo pojazd jest sprzedawany bez koła zapasowego (jest wyposażeniem dodatkowym. W porządku, ale bez koła zapasowego, po włożeniu ciężkiego bagażu do bagażnika cienka mata zapada się do środka i łamie. Trzeba to przerobić we własnym zakresie. Mimo wielu drobnych mankamentów i zacofania w stosunku do Yaris I auto jest nadal godne polecenia.

dodano 05.04.2014 przez

Ogólnie samochód bardzo dobry, dość cichy, zawieszenie przez 58tyś zero problemów, silnik żwawy i energiczny do miasta, powyżej 3 tyś obrotów dostaje kopa ( 1,33) Negatywne komentarze piszą chyba ludzie którzy nigdy nim nie jechali a wiem co mówię bo jeździłem 2 lata Yarisem II a teraz kolejne 2 lata od nowości Yaris III ładniejszy większy lepiej wykonany...wszystko na plus. Auto użytkuje na nauce jazdy więc wytrzymuje trudy codziennej pracy. Szczerze polecam ! Minus to trochę za drogie uważam że ceny powinny być od 36tyś do max 42 ...no ale cóż to Toyota :)

dodano 10.10.2013 przez

Potrzebowałem niedrogiego w utrzymaniu auta dla rodziny 2+1 (+1 w chwili zakupu 1,5 roku) w większości do jazdy po mieście (Warszawa). Wybór padł na Yarisa 1.0 trochę przypadkiem gdy zobaczyłem to auto w komisie przy salonie Toyoty i do niego wsiadłem. Urzekł mnie przestronnością, a następnie prowadzeniem i zawieszeniem (wszystko oczywiście w odniesieniu do klasy auta, nie jest to przestronność Scenica czy prowadzenie BMW). Po dodaniu małego spalania i prawdopodobnej niezawodności Toyoty zdecydowałem się i jestem zadowolony.

dodano 22.08.2012 przez

Yaris III na pewno lepiej wygląda niż poprzednicy przód samochodu zdecydowanie zmienił się na plus. Środek jak zwykle funkcjonalny i przestrzenny w trójce niema już tylu schowków za którymi zresztą nie tęsknie. Najważniejsza sprawa to licznik znajduje się w prawidłowym miejscu i wygląda naprawdę przejrzyście- należę do osób które nie przepadały za wyświetlanym prędkościomierzem. Wnętrze jest bardziej eleganckie niż w starszych jarkach. Radio gra dużo lepiej i można podpiąć pendrive. Polecam

dodano 16.03.2014 przez

To pierwsza toyota z jaka mam kontakt i jest po prostu średnio. Auto strasznie słabe silnik trzeba mocno kręcić żeby jechało. 95% przebiegu jeżdżę sam zero bagażu, przy czterech osobach wyprzedzanie staje się bardzo trudne, wręcz niebezpieczne. Auto używam od nowości przy przebiegu 68 tys w desce koło licznika coś puka, plastiki trzeszczą, z podwozia dobiegają dziwne stuki. Strach pomysleć co będzie po 100 tyś. Na szczęście to auto firmowe.

dodano 19.06.2014 przez

TOytote mam od nowości. Jest to służbowe auto i dlatego moja ocena powinna wydać się bardzo wiarygodna i obiektywna. Z auta jestem ogólniie zadowolony. Spalanie jest na przyzwoitym poziomie. Podróżując samemu jest całkowicie wystarczające. Zwinne w manewrowaniu na drodze i poręczne do parkowania w mieście. Niestety rozczarowało mnie dwukrotnie, ale może być to przypadek konkretnego egzemplarza. O tym niżej.

dodano 16.12.2012 przez

Auto kupione jako drugi pojazd do użytkowania w rodzinie, do codziennej jazdy w mieście i na krótkie trasy poza. Sprawuje się doskonale, łatwe do parkowania, wystarczająco zwinne, oszczędne i jak na razie zupełnie niezawodne. Brakuje: świateł do jazdy dziennej, tarcz hamulcowych z tyłu, większego zbiornika płynu spryskiwaczy, elektryki szyb z tyłu, podświetlenia obsługi radia na kierownicy..

dodano 02.12.2012 przez

Pojazd z tym silnikiem polecany wyłącznie na miasto dla maniaków oszczędzania paliwa i fanatyków marki Toyota (też pod względem niezawodności o której trudno mówić z powodu krótkiej bytności na rynku). Patrząc chłodnym okiem samochód niczym się nie wyróżnia od konkurencji, nie zaskakuje, Ma przeciętne parametry, warkotliwy i za słaby silnik i zdecydowanie za bardzo przepłacony.