Oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017

Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017

~Jan Winnicki
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód zakupiony pod koniec stycznia 2016 roku. Jest to wersja premium 3 z 5 dostępnych wersji, były chyba jeszcze dynamic i prestige. Generalnie auto warte polecenia teraz już jako używane, bo wersji 1.3 już się nie da kupić w salonie. Jego pierwszorzędną zaletą jest bezawaryjność. Od chwili wyjechania z salonu w styczniu 2016 do dnia dzisiejszego nie zepsuło się absolutnie nic! Nic nawet nic nie zaczęło skrzypieć do tej pory, ani żaden...
~kusitofu
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Opinia dotyczy Yarisa w wersji Premium + city: skórzana kierownica i gałka zmiany biegow, kamera cofania a reszta to juz kosmetyka ( zderzaki/lusterka/klamki w kolorze nadwozia ) Typowe auto miejskie dla 1 max 2 osób, wtedy komfort podróżowania jest na wystarczającym poziomie. W 4 dorosłe osoby na pokładzie oczywiście da się poruszać i w miarę rozsądnie jechać "po płaskim" ale w terenie lekko górzystym czasami trzeba redukować do 2 by...
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżdżę 4 lata w nauce jazdy, 100km na sam dojazd po trasie plus miasto. Chociaż zrobilem nim juz 200tys, niedługo kupuję takie auto jako prywatne, bo jest rewelacyjne. Wybiorę tylko silnik 1,5, chociaż to 1.33 mnie oczarował swoją bezawaryjnością. Nie robiłem w tym aucie nic prócz wymiany sprzęgła i rozrusznika, ale to już zasługa kursantów. Zero problemów z zawieszeniem przy 280 tys km, a nie jeżdżę po drogach płaskich jak stół.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochodem w 95% jeździ żona. Minęło 4,5 roku od zakupu, a samochód jak nowy. Absolutnie żadnych usterek, nawet żarówki nie były wymieniane :) 99 KM całkowicie wystarcza do jazdy w mieście; na trasie też sobie radzi, nawet z kompletem pasażerów.
~stanisław
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
samochód nie wart ceny, plastiki w kabinie słabej jakości, obsługa w ASO bardzo kiepska. Mechanik podczas wymiany oleju stwierdził że filtr oleju nie wymieniany był od nowości a samochód był serwisowany w ASO 3 krotnie.
~Fedek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto bardzo głośne. Zużycie materiałów wnętrza oraz podzespołów mechanicznych znaczne. Cena zbyt wygórowana. Dość dobre wyposażenie (kamera cofania, multimedia, kierownica wielofunkcyjna). Design z zewnątrz OK, w środku średnio.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
~Zbigniew
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Dobry samochód szczególnie do miasta. Ogólne wrażenie jest pozytywne. Mam wersję z silnikiem 1.33 i skrzynia automatyczną. Obraz ideału psują niedoskonałości wnętrza i spalanie, które w mojej ocenie powinno być niższe.
3,5
~Piotr K.
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto stricte użytkowe. Przyjemność z jazdy przeciętna, nudna, jak to Toyota. Kilka niespodzianek związanych z mitologiczną niezawodnością (wadliwy, blokujący się układ hamulcowy, awaria pompy wodnej). Po za tym auto ok.
~boruch71
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto klasy B, z zewnątrz małe, w środku dorównało ilością miejsca kompaktom przełomu lat 90/2000. Linia, która jeszcze kilka lat będzie nowoczesna. Cztery gwiazdki (zamiast pięciu) za kilka niedociągnięć, o których zaraz napiszę.
~Ts
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Witam, jak co jakiś czas informuję po przebiegach jestem bardzo zadowolony. Autko sprawdza się i się sprawdziło prawie przy 100. tyś przez 2 lata. Na pewno nie żałuję, że kupiłem Yarisa- dobrze zapłacone za jakość. Nie mam się czego przyczepić. Polecam. Yaris wywiązuje się ze swojego obowiązku. Pewnie, większe może lepsze, ale lubię małego :), a na dużego mnie nie stać. Ale należy pamiętać o jednym: SIEDZI I KRĘCI SIĘ TAK SAMO
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting