Oceny UAZ 469

Oceny UAZ 469 – wybierz silnik

Najnowsze oceny UAZ 469

~Łajza
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Parafrazując reklamę ciastek - kawał auta, zero pitu-pitu. Rama, napędy, silnik, hamulce, buda, światła. O czymś zapomniałem? Zero plastikóœ w kabinie, motor palony z korby. Idealny dla kogoś, kto chce poczuć ostatni powiew motoryzacji i jeździć, a nie ma ochoty za używanymi częściami do regeneracji łazić po motobazarach. Wszystkie części dostępne do dzisiaj. WYMAGA DBANIA, a to oznacza siedzenie pod autem co
3,8
~Greasebeast
Terenowy 2.45 B 75KM 55kW
Buduję 3 miałem 3,5 kocham te auta i nie zamienię na żadne inne. W terenie nie mają sobie równych a jeśli ktoś uważa inaczej zapraszam na poligon i niech udowodni swoje racje carcariumcarcarias@op.pl. NA KAUKAZ TYLKO NIM!!!
~greasebeast
Terenowy 2.4 98KM 72kW
Dokładnie to czego chciałem odporny na teren i ostrą jazdę prosty łatwy i bardzo tani w naprawie FANTASTYCZNY! w terenie Wykona każdą ciężką prace i przejedzie przez prawie wszystko podatny na tuning 4X4. Na co dzień się nie nadaje.
2,7
~paranoic_killer
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Radziecki pojazd wojskowy służący do przedarcia się przez linię wroga i przejechania 80km w najgorszych warunkach. Do tego nadaje się idealnie. Po kilkunastu latach skarbonka która dostarcza 1 dzień radości w terenie i 2 tygodnie bluzgania w warsztacie....
2,1
~kmarcinkowski@op.pl
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Nie jest to samochód do wożenia rodziny, z kumplami na Pomeranie można pojechać , ale ogólnie jest to beczka bez dna, w końcu jak już władujesz w niego ponad 10,000 zł to go sprzedasz i kupisz coś normalnego jak Patrola, Landrynę lub inny wynalazek z tej epoki
2,9
~kierowca
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Jeśli jest się mechanikiem i lubi dużo spędzać czasu z samochodem to bardzo polecam. Nad wszystkimi bezdrożami UAZik góruje, jeśli ma sprawne wszystkie napędy oraz reduktor, duży plus to mechaniczne przełączanie napędów i to w czasie jazdy, bardzo mocny i wytrzymały
~waldc
Terenowy 2.45 75KM 55kW
auto robiłem osobiście od podstaw, blachy,lakier,elektrykę ,silnik,hamulce i inne naprawy.Ma zmienioną sylwetkę,lakier metalik,nową plandekę,klatkę,kangura,dlatego nie mam na razie problemu z awariami.Używam go do polowania i rekreacji , nie jeżdże w ciężkim terenie. moja opinia o nim jest pozytywna,jest to samochód wojskowy,spartański,dzielny bo otaki mi chodziło.jest OK.
~traktor
Terenowy 2.45 75KM 55kW
zależy kto co lubi to autko wiedzie tam gdzie właściciel chce a czasami gdzie "nie chce".dobre opony to połowa sukcesu reszta to ile człowiek jest w stanie wytrzymać(uaza napewno da rade tylko czy ty nie spanikujesz?)
~plannet@paint-ball.pl
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Zależy czego oczekujesz od samochodu. Dla mnie jest to po prostu urządzenie, które ma mnie i mój sprzęt dowieźć na miejsce pracy nawet jeśli to miejsce będzie się znajdowało za siedmioma górami, za siedmioma lasami i siedmioma rzekami :)
~juro ( jwozni@nzs.pl )
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Jeżeli odpowiada komuś autko terenowe, a nie pseudoterenowa "bulwarówka", to trafił w sedno. Sam sobie życzył samochodu niewyciszonego, o spartańsko urządzonym wnętrzu. Jeżeli ktoś nie wyobraża sobie prowadzenia 1,6 tonowego pojazdu bez wspomagania kierownicy i hamulca, bez klimy itp. to niech kupuje bulwarówkę. Ocena 5 - pod warunkiem, że sie właśnie to lubi.