Oceny Volkswagen Bora Kombi

Najnowsze oceny Volkswagen Bora Kombi

4,1
~Marcin
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Dynamiczne rodzinne auto. Bora z silnikiem VR6 w wersji Kombi ( variant ) to juz rzadkość na drogach. Osobiscie zawsze podobal mi sie wyglad tego auta. Nie znosze golfow 4 i passatow b5 zas Bora jest po prostu piekna :D Auto daje naprawde duzo radosci z jazdy a zwlaszcza w zime. Pierwsze co robie gdy spadnie sniego to jade na parking wylaczam ESP smigam bogiem a dopiero pozniej biorę szufle i odgarniam ;) Ogolnie nigdy nie przypuszczałem ze...
~Piotr z Lublewa
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Kupiłem w Niemczech z przebiegiem 82.00 km. Obecnie ma 189.000 km. Przez te 6 lat wymieniłem łożysko, końcówki drążka, sworznie wahaczy, listwę zasilającą pompowtryski, czujnik stopu. Nie wliczając zwykłych serwisowych czynności ( olej, rozrząd, filtry, klocki ) samochód zepsuł się za 1500 - 2000 zł. To wszystko. Żadnych problemów z dwumasą, pompowtryskami, turbiną. Narzekania na powyższe elementy to efekt albo braku pojęcia jak użytkować...
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
To już mój drugi Wolksvagen (poprzednio golf III) i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Wśród wad mogę wymienić słabe światła mijania, kiepskie ogrzewanie, drobne usterki. Zalety: Bora to samochód bardzo dopracowany, dobre materiały wykończenia, nic nie trzeszczy, nie skrzypi, bardzo dobry, ekonmiczny i stosunkowo dynamiczny silnik (diesel 101KM), niezły moment obrotowy. Bogate wyposażenie seryjne. Duży komfort. Ponieważ...
4,1
~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobrze wspominam to auto. Jako sportowe rodzinne kombi w tdi ;-). Dynamiczne, komfortowe, oszczędne i bezpieczne. Miałem wersję Trendline, w miarę dobrze wyposażoną. Solidne i bezawaryjne zawieszenie, dobre hamulce. bardzo dobre fotele kubełkowe, wygodne.
~seb-q
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Idealne auto dla rodziny, koszty utrzymania niewielkie, ceny części standardowe. Nawet w przypadku poważnej usterki (turbina , pompa wtryskowa) koszty są śmiesznie małe w porównaniu do najnowszych samochodów z DPF-ami i pompo wtryskiwaczami .
~Robert J
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto kupione w 2010, po 5 latach nie moge powiedzieć wiele złego, drogie części wydają się największym problemem - i zima. Silnik na zimnym kiepsko pali, gąbki przy drzwiach zamarzają. Problemy non toper z tylnią klapą - zamek/spryskiwacz/wycieraczka. I to prawda - z tyłu jest niewiele miejsca chociaż nie jest to katastrofą jak się nie jeździ godzinami na tylnej kanapie. Trzeba dbać o olej, filtry, turbinę. Prowadzi się super, dobrze trzyma drogi
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Kombi
10,7
11,0
2,5
~Jackowiak
Kombi 2.0 115KM 85kW
Kupiłem bo nasłuchałem się zachwalań ludzi którzy posiadają te auta. WV "taczka" 30 lat za innymi markami (wyłączając Forda i Opla). Przestarzałe konstrukcje, te same elementy w każdym samochodzie (np. przełącznik świateł ten sam od Audi po Skodę od lat 90). Komfort jak w C360. Skromnym "umysłowo" ludziom na pewno się spodoba. Dobre spasowanie elementów karoserii.
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Borę kupiłem przez że jestem fanem vw. Pierwsze w planach był golf 4 jednak z racji na popularność zmieniłem zdanie. Autko oceniam bardzo dobrze. I nie zamierzam jej sprzedać. Planuje by została u mnie do końca. Do póki da rade jechać do przodu.
~Piotr W.
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto dobre, lubi długie trasy, bardzo nie lubi zimy i krótkich przebiegów. Kombi to kombi, ale miejsca na tylnych siedzeniach jest jak na lekarstwo. Komfort to max. 4 osoby. Mogłoby być lepiej wyciszone. Skrzynia biegów (6-manualna) bez zastrzeżeń. ESP naprawdę działa. Łączniki stabilizatora tylko ze stopów metali. Standardowe plastikowe mogłem wymieniać raz na tydzień - zależy oczywiście od rodzaju jazdy.
~Jacek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód, oszczędny, tanie części, każdy mechanik go naprawi. Kopyto ma w miarę dobre, na trasie na mokrej nawierzchni (opony letnie 205!!) przy próbie szybkiego przyspieszenia przy 1900-3000 obrotów na 3 biegu potrafi zamieszać kołami. Ładniejszy na pewno od Golfa IV, jeśli trafi się na zadbany egzemplarz to będzie hulał i hulał.
Volkswagen Bora Kombi