Ocena kierowcy - Volkswagen Bora Sedan

miki2000@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2002
Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
W sumie bardzo ładne autko z zewnątrz i wewnątrz ... wszystko dopasowane ... tapicerka sie kulczy ale serwis che wymienic pomysle o tym brak klimy doskwiera, dziweczynom sie podoba hihih kupił bym go jeszcze raz lub cos wiekszego typu pasat czy laguna ... w porówaniu do forda czy octavi ładniej wykończony jest samochodzik w srodku, miałem do wyboru przy zakupie skode ambiente i bore z 4 airbagami i elektryką wybrałem to drugie i mysle ze to był dobry wybór bo przeciez nie gadzetami powinni kusic na samochod bo cena taka sama ....POLECAM to AUTKO
hmm strszke słychac pomruk ale czuje sie jak w sportowym wozie pompowtryskiwacze to sprawiają :)
działa
troche niski wiec uwaga na krawęzniki
przez tylna szybe tak sobie ale lusterko dobrze powiększa wiec moze byc
wszystko na swoim miejscu jak w mercedesie którym jeżdziłem poprzednio szczególnie przełącznik od swiateł a nie jak w innych badziewiach multifunkcyjna gałka wycieraczek + 100 innych funkcji
brak klimy doskwiera, szyby nie parują troche wolno sie nagrzewa ale cóz 6 litrów nie daje nagrzac sie silnikowi
jak dla mnie super a z tyłu nie siedze wiec nie wiem :) podobno mało miejsca z tyłu ale juz testowałem z 6 osobami na pokładzie i dało rade :) wiec jestem zadowolony hihi
słychac tylko pomruk silnika
miasto 5-6 zaleznie od nogi za miastem ok 5 srednio po 20 tys 5,85 / przegląd 500 zł kolejny 800 zł napraw płatnych nie miałem
No cóż to jest VW wiec powinien kosztowac drozej niz jakas skoda czy inne fiaty cena 64 tys za ten samochod to mysle ze nie było zbyt drogo, choc wydaje mi się ze nie powinienem tak czesto odwiedzac serwisu samochotem spod marki VW
wadliwy alarm = wina ASO, bezpieczik od zamka w klapie tylnej troche sie zdziwiłem ale zapakowałem rzeczy przez siedzenie wiecej sie nie powtórzyło, wadliwie zamontowane radio serwis stwierdził ze własnie straciłem gwarancje po czym cofnoł to co powiedział jak sie okazało ze sam montował radio hihiihi
wyciek oleju z pompy prózniowej = wymiana uszczelki na gwaracji, po 500 km zapadło mi sie sprzegło na skrzyzowaniu ... trombienie przez innych kierowców ale sam wyciagnołem pedał i juz sie nie powtórzyło ... serwis chciał mi cos wymienic ale wole raczej sie powstrzymac
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
7,1