Oceny Volkswagen Caddy II

Oceny Volkswagen Caddy II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy II

~Krzysiek
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
Świetny wóz ! Najtwardszy i najlepszy samochód jaki kiedykolwiek miałem ! Po wjeżdżaniu bokiem we wszystkie zakręty , ruszaniu z piskiem z pod świateł, po wjeżdżaniu na pełnym gazie na spowalniacze , po staniu nie odpalanym przez rok na mrozie , deszczu , wietrze itp w samochodzie zepsuł się tylko jeden przekaźnik za 30 złotych , który wymieniłem w 10 minut :D Zawieszenie , tak jak blachy ( ani śladu rdzy ) nie do zdarcia . Jedyne za co mam...
2,5
~adam
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Nigdy w życiu nie kupię już vw. Przyznam szczerze, że byłem jednym z tych, którzy uwierzyli w obiegową opinię bezawaryjności vw.Cóż, jak się później dowiedziałem, większośc użytkowników owej marki poziom bezawaryjności ocenia na podstawie dostępności części zamiennych - błąd bo części do vw nie uchodzą za najtańsze - te oryginalne bo zamienniki są na ogól kiepskiej jakości. "Errare humanum est, in errore perservare stultum" - to na koniec...
~Bartek
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
Silnik 90 KM ALH (turbina ze zmienną geometrią, jednomas)Dobry samochód dla małej firmy, pakowny, ma siłę jeździć. dodatkowo z hakiem i bagażnikiem dachowym. samochód kupiłem z przebiegiem 265tys, przejechałem nim półtorej roku (około 30 tys km) po Norwegii. Samochód jeździł także trasy Nor-PL (1700 km w jedną stronę). Przy obsłudze samochodu starałem się być zapobiegawczy.
~kk
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
samochód bomba, jest to pierwszy diesel jakiego posiadam , mam rocznik 1996, przejechałem nim 60 tys km, aktualny przebieg wg. licznika trochę ponad 300 tys km ,ZERO awarii, ten samochód nie chce się psuć ,przez te 60 tys km ,które nim zrobiłem ,nie wymieniłem nawet końcówki drążka kierowniczego, szkoda ,że takich samochodów się już nie produkuję, znajomy ma ten sam model z silnikiem sdi i przebieg 600 tys km i cały czas go użytkuję , ja...
~croft
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
Daje ocenę \"doskonale\" zważywszy na lata użytkowania i jego przebieg, może auto jest średnio komfortowe, trochę głośne, nie super ergonomiczne - ALE SUPER NIEZAWODNE a to się w pracy liczy najbardziej.
~Jasiek
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
Jeśli ktoś potrzebuje porządnego dostawczaka za rozsądną kasę to zdecydowanie polecam. Niskie koszty zakupu dobre właściwości jezdne, dostępność tanich zamienników oraz niezawodne silniki to zalety tego autka. Mały przedsiębiorca będzie z niego bardzo zadowolony. Mój został sprowadzony z Holandii więc tegoroczna zima jest jego pierwszą.
3,8
~KOLUS Bojanowo wlkp
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
jeżdzę nim codziennie, robię przeciętnie w miesiącu 2 tys km i jestem zadowolony, zwykły prosty silnik Diesla w zupełności starczy jeśli ktoś szuka auta prostego, które ma jeździć a nie sie ścigać, jedynie jakie mam zarzuty to mogłaby być blacha, podwozie, karoseria lepiej wykonana bo się pojawiły purchawki i nalot rdzawy na nadkolach, spodzie, Vw mógłby się tym zająć.
~konradw1979@o2.pl
Furgon 1.9 SDI 65KM 48kW
jak przyjdzie mi mojego sie pozbywac w koncu kiedys to szkoda ze nie bedzie mozliwym kupic znów sobie takiego samego z pzrebiegiem znów 20tkm i z uczuciem wolnosci walic kilometry i zarabiac znów pieniazki nim gdy ona tak mało wymagający:)
~Tomasz
Furgon 1.9 TDI 85KM 63kW
W 1999 roku kupiłem model z 1997r. za 25 000zł. Dziś mamy rok 2006r. A samochód mimo drogiej ceny jak na tamte czasy, przejechał na jednym silniku 800 000 tyś. KILOMETRÓW !!! Dokonałem kilku napraw ale marka VW jest warta tej że ceny!
2,2
~philipp_caddy
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Dwie strony medalu: Z jednej strony sie sypie co popadnie, pali jak smok itd, z drugiej (co jest definitywnie dziwne) jeszcze jezdzi (zobaczymy jak dlugo) W zasadzie kwintesencje zawieraja poszczegolne punkty.