Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy III Furgon

Piotr - Opole, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Caddy III Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW od 2004 - Oceń swoje auto
Auto służy mi w małym biznesie. Czasami trzeba przewieść trochę więcej towaru, a czasem wyjechać gdzieś w dalszą trasę (samemu albo z kilkoma pasażerami). Wcześniej używałem Renault Kango. W porównaniu obydwu samochodów zdecydowanie wygrywa VW Caddy. Jak dla mnie atutem jest przestrzeń pracy kierowcy (do małych osób nie należę :) ), a także wygląd zewnętrzny (ale to już kwestia gustu...). Sam wybierałem i wiedziałem na co się decyduję. Wcześniej porównywałem mój wybór z innymi konkurencyjnymi ofertami z tego segmentu.
Zdecydowanie lepiej auto sprawuje się pod obciążeniem (ale do tego chyba ma służyć).
Jak dla nie OK. Utrudnienia to raczej ogranczenia związanie z moją posturą... niż z przestrzenią blachy i szkła samochodu.
Wszystko na swoim miejscu... To trzeci VW, którego używam, więc do wielu rozwiązań po prostu się przyzwyczaiłem.
OK.
Kierowca i pasażer OK. Z pasażerami z tyłu to już trochę gorzej (szczególnie na dłuższych trasach).
Ogólnie nie narzekam (to auto jest ciężarówką, a nie luksusową limuzyną czy Melexsem...).
miasto: poniżej 6 l, trasa (autostrada) 10 l
Nie mam się do czego "przyczepić". Nie żałuję wyboru i kupna tego auta.Cena zawsze mogłaby być niższa... ale to każdy może napisać przy każdej innej marce i modelu. Pozdrawiam
Od czasu zakupu nie przydarzyły mi się w tym aucie jakiekolwiek usterki.
Od czasu zakupu nie przydarzyły mi się w tym aucie jakiekolwiek usterki.
Volkswagen Caddy III Furgon