Oceny Volkswagen Caddy III Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW od 2004

Volkswagen Caddy III Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW od 2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy III Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW od 2004

~ARES
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Auto kupilem roczne w Niemczech z przebiegiem 60 000km Jezdze po malu (do 100km/h), delikatnie, oszczednie. Co 15000 serwis. F. paliwa co 2 wymiane. Co 8000-10000km leje uzdatniacz paliwa 160 000 wymiana lozysk (polecam oryginaly, tanie padaja po 10000km) 270 000 zaczyna szwankowac rozrusznik, ale tylko zima 300 000 wymiana stacyjki 350 000 naprawa skrzyni, wymiana sprzegla 360 000 wymiana amortyzatorow przod tyl Do dzis dnia nie bierze...
2,5
~lenio
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Witam.Jadąc tym autem ma się wrażenie jakby się jechało w puszcze.Auto bardzo słabo wyciszone. Z fajnych rzeczy wspomaganie kierownicy i tu koniec. Skrzynia rozpadła się po 135000km. Na pace ciągle wożę bańkę z olejem silnikowym (silnik spokojnie radzi sobie z drugą bańką miedzy wymianami). Dla mnie to koniec mitu o niezawodności aut tej marki. Nigdy więcej vw.
2,2
~book
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
kupiłem prywatnie mitsubishi colta i to auto z każdym kilometrem bardziej lubię, z Caddym jest odwrotnie, po marce spodziewałem się znacznie więcej a czuje się oszukany i \"skrojony\" bo większość jego wad wychodzi z czasem. Chcieliśmy zamontować podgrzewanie lusterek lub elektryczne szyby i może zamek centralny...ale VW oszczędza na klientach więc nie ma do czego się podpiąć, trzeba poprowadzić całą instalację :-( bo golas to golas.
~Irek
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Gwarant czyli KULCZYK TRADEX toleruje złodziejskie praktyki ASO Z Lublina DANELCZYK. A Danelczy zamiast montażu oryginalnych głośników wstawia jakieś niepasujące ponadcinane głośniku z innego samochodu, zamiast anteny zwykły kawałek druta miedzianego , Hak holowniczy poskręcany jest nieoryginalnymi śrubami, bez atestu a w miejscu wierceń otworów na hak pojawiła sie rdza. Samochó od wyjazdu z salonu kilka miesięcy temu ma wibracje . To jest...
3,2
~book@neostrada.pl
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Auto sympatyczne z wyglądu, dostawczak jak należy, solidne wykonane, bardzo dobra ładowność,czytelnie opisy np. akumlatora (co plus a co minus). Fotele, hamulce i głośna praca silnika nie pasuje do reszty i znacznie obniża ogólne wrażenie.Pierwszy raz jeżdżę VW wcześniej: Ford, Fiat, Toyota, Opel, głównie na benzynie i raczej osobowe z "kratką". Wersja osobowa Caddy Life z tym silnikiem to musi być horror...i to niezawodny na długie lata ;-)
2,8
~comik111
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Pierwszy i ostatni raz kupiłem auto marki VW. Zupełnie nie rozumie dlaczego nowe auto które wyjeżdża z salonu po przejechaniu 1000km ma suchą miarę od oleju. Problem powtarzał się po każdym przejechaniu ok 1500km. Więc awarie zgłosiłem do serwisu VW we Wrocławiu i usłyszałem że jest to normalny pobór oleju przez silnik. Na szczęście znalazłem szczęśliwego nabywce na mojego Caddy.
3,8
~obiektywny
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Zastanawiam sie czy kupilbym Caddy ponownie. Raczej tak , ale z lepszym silnikiem , tylnymi wachaczami i zeby farba nie zlazila z przelacznika swiatel i z konsoli srodkowej oraz uchwytow na drzwiach tak jak ma to wlasnie miejsce (nieslychane dziadostwo)
3,7
~Karat7
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Jestem spokojnym kierowcą .Silnik 2,0 SDI w zupełności wystarcza do dobrej i spokojnej jazdy /z pominięciem energicznych przyśpieszeń/. Jestem doświadczonym kierowcą i mogę w pełni polecic auto.W swoim segmenciezdecydowanie lepsze od konkurencji.
~Irek
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
auto bardzo awaryjne a ASO Danelczyk w Lublinie bezczelne i niekompetentne KOSZMAR!!!!!! Nigdy więcej nic z grupy VW.
~mar.radomysl@vp.pl
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
auto godne polecenia, przestronne i ekonomiczne ale wolałbym go w silniku 1,9TDI pali tyle samo, a osiągi znacznie lepsze
Volkswagen Caddy III Furgon