Oceny Volkswagen Caravelle T3

8 ocen

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T3

~zimek
Transporter 1.8 87KM 64kW
bulika posiadam od 7 lat, sprowadzone z niemiec wyciągnięte ze stodoły mając przebieg 73tys teraz 156tys. silnik 1.9 bokser 60km benzyna+lpg ,nigdy mnie nie zawiódł,jedyne auto co wiem ze jak wyjade to przyjade.8 osób idealne na rodzinne wyprawy jak i do transportu.szkrzynia 4 biegi chodzi idealnie lecz mogła by byc 5,spalanie tez nie takie tragiczne bo 13-14lpg.auto moim zdaniem naprawde bezpieczne, wczoraj sie o tym przekonałem prawy przód...
3,3
~banan
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Ogólnie to bardzo fajne auto - prawie kultowe:) W porównaniu z innymi markami tej klasy to trzyma się naprawdę dobrze. Bardzo trwała i prosta konstrukcja. Jest ekonomiczny. Wiele napraw można samemu przeprowadzić. Dostęp do części jest łatwy (przynajmniej do diesla) i są tanie. Bardzo pojemny i uniwersalny Niestety częste usterki. Mało sprany silnik (żółw). Prawdę mówiąc to z jednej strony już mi się znudził i chciałbym (gdybym mógł:D)...
~Użytkownik T2 od 8 lat.
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Jak na konstrukcję z lat 80´ samochód idealny na samochód roboczy dla osób których nia stać na coś lepszego. Odpowiednio traktowany odpłaca się bezawaryjną pracą w całkiem przyzwoitych warunkach.
~Romek T3 Kraków
Transporter 1.8 87KM 64kW
fantastyczne auto rodzinne wyjazdy na wakacje rewelacja (miejsce) w mieście też spoko na trasie trochę brakuje koni prowadzę małą firmę do auta mieści się 5 ludzi i komplet narzędzi dla mnie bomba gorąco polecam
3,8
~Rumcajs
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Autko jak dla mnie jest nie do zastąpienia, tak na wypady ze znajomymi jak i do przewozu towarów. Najbardziej wytrzymały dostawczak jakim kiedykolwiek jeżdziłem, posiadam również T4 ale niech się schowa za T2. Jest to auto dla tych którzy potrzebują w miare niezawodny pojazd za niewielkie pieniądze
~eR
Caravelle Minivan 2.0 95KM 70kW
Dobry wehikuł czasu - samochód z duszą, dla majsterkowicza, może służyć za drugi dom, taksówkę, bagażówkę i pojazd do wszelkiej maści akcji specjalnych.
3,8
~VWajnert
Multivan 1.6 TD 70KM 51kW
Auto służące do pracy - jednak trochę leciwe jak na takie przeznaczenie
~Kuracz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Swietne jak nie najlepsze auto dla malych firm budo-elektro-brukarskich i tym podobnych.
~CHARLI
Multivan 1.6 D 50KM 37kW
Świetny samochód z duszą . Stary ale jary, nie co te nowe badziewia.
Multivan 1.6 TD 70KM 51kW
prosty i nie zawodny prawdziwy wół roboczy niema dużo mocy i niejest szybki ale do lokalnego interesu idealny