Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Caravelle T4 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Caravelle T4

lista silników Volkswagen Caravelle T4

Oceny Volkswagen Caravelle T4

6% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 15.01.2012 11:20:51 przez

Auto używane w działalności gospodarczej, pakowne, można zabrać wszystko, a co się nie zmieści to na przyczepę. Ma niewielkie wymagania, jazda bez oleju to nie problem, można dolać po 2 tygodniach jazdy na sucho, zero elektroniki, jazda bez sprawnego alternatora - 180 km, no i coś co w porównaniu z autami którymi jeździłem czyni T4 mistrzem to skręt, jest po prostu niesamowity, co przy tych gabarytach w ruchu miejskim i na budowach niesamowicie ułatwia jazdę. Auto sporo pali, dość często skrzypi na podwoziu. W trasie dość niezawodne. Praca silnika jak w małym traktorze, w zimie wkładam farelke pod maskę na dwie godziny przed startem, i jest OK. Generalnie auto niema ze mną lekkiego życia , ale daje radę .

dodano 21.01.2006 14:03:52 przez

CALOKSZTALT DO TEGO CZASU JEZDZILEM AUDI BARDZO DOBRE AUTO ALE TEZ MIALO SWOJE DOLEGLIWOSCI TRZEBA PILNOWAC TEN MAM KROTKO POLECAM KUPNO Z ZAUFANYCH RAK ALBO Z WARKSZTATU WIECIE COFANIE LICZNIKA I SERWIS TEN MUSI BYC SPRAWDZONY JAK KUPISZ KOTA W WORKU TO MOZE BYC DROGO:SAMOCHOD POLECAM DLA RODZIN Z DZIECMI I GOSPODARSTW I MALYCH PRZEDSIEBIORSTW JEST TO SAMOCHOD BEZ KONKURENCYJNY LEPSZY OD WSZYSTKICH MERCOW TE MAJA TEZ SWOJE UJEMNE STRONY ALE ZNAM TAKICH CO PRZESIEDLI SIENA VW Z MERCA I SA ZADOWOLENI TE AUTA LATAJA 500:000 BEZ PROBLEMOW TYLKO SERWIS :SERWIS I JESZCZE RAZ SERWIS

dodano 10.11.2004 13:05:31 przez

Zawsze mu ufam bez względu na to gdzie ajde i naarzie udaje sie wspólna współpraca . jak byłem na badaniu z ciekawości ciśnienia w cylindrach to mechanik powiedzial ze teoretycznie wygląda to na połowe żywotnosc tego silnika . a Jeżdże nim czasami ponad 170km / h na autostradach i chula .I z góry zaznaczam że to nie jest Max tego auta. Juz nie jeden z górnej pólki się zdziwił na stracie . Ostatnio ścigałem sie z sprinterem ( włoch ) 2.9 i na odcinku 380 km (wszystko autostrada) , niestety kolega Makaron odpadł z gry choc naprawde był to godny rywal . a poza tym wiele by jesczze pisać.

dodano 12.01.2010 11:23:51 przez

jak dotychczas to moj najlepszy samochod jest bardzo wygodny i wszechstronny polecam go dla wiekszych rodzin i malych przedsiebiorcow nadaje sie doskonale do pokonywania dlugich tras a i przez swoj spory przeswit mozna nim nieco zboczyc z aswaltowej drogi bez obawy zawisniecia sie czy uszkodzenia czegokolwiek idealny dla turystow mozna w nim sie wygodnie wyspac i zjesc posilek gdzies w trasie ja osobiscie jestem wedkarzem i spedzam sporo wolnego czasu poza domem,to nie przyczepa kampingowa ale pozwala na odrobine luksusu i mozna sie spokojnie zabrac ze wszystkim

dodano 17.04.2012 09:17:20 przez

jestem posiadaczem tego auta od 5 mies. więc jeszcze nie długo, bardzo obawiałem się przebiegu ponad 300 tys, ale jak na razie jestem bardziej zadowolony z tego silnika niż z silnika DCi w autach Renault, przy przejechaniu 200 tys zaczynały się sypać, o zawieszeniu nie wspominając. Ogólnie t4 2,5TDI 150KM Multivan to bardzo rodzinne auto, wygodne i przestrzenne ze świetnym silnikiem któremu mocy nie brakuje, przy jeździe bez pasażerów można się spokojnie spróbować z większością osobówek na drodze którzy często okazują zdziwienie.

dodano 03.08.2006 15:12:32 przez

przeglądy co 15.000 km - lekka przesada jak na busa... usunięcie każdej awarii trwa w serwisie w Polsce ok. 10 dni!!! serwisy nie mają części, które ściągaja z Niemiec i trwa to stanowczo zbyt długo! generalnie jednak nie polecam zakupu... może i ładnie wygląda ale jest to zawodny samochód, Panowie inżynierowie z VW - nie popisaliście się... Jeżeli tak samo zaprojektowaliście i wykonaliście Craftera to nie wróżę niczego dobrego... I choć od lat jestem uzytkownikiem VW to jednak poważnie zastanawiam się nad zmianą marki.

dodano 15.02.2013 01:21:45 przez

Bardzo dobry samochód! O mały włos kupiłbym coś innego. Uniwersalny- mam wersję osobową Transportera- nadaje się do pracy i na wycieczki. Droższy od konkurencji, ale wart każdej złotówki. Świetny "kolega z pracy"- można na nim polegać, nie ma fochów, wszystko zrobi i nie marudzi. Wszędzie wjedzie i nie trzeba się trząść o jakość dróg. Super jako bus i osobówka w jednym. Tym modelem Volkswagen tworzył swoją legendę i przyznam, że warto zapłacić za ten znaczek. Dziś już nie robią niestety takich samochodów.

dodano 17.03.2009 19:46:00 przez

T4 mam od trzech lat. Kupiłem go z przebiegiem 108tys, teraz ma 220tys. km. Możecie wierzyć albo nie ale przez te trzy lata lałem tylko paliwo i wymieniałem olej( w zeszłym roku wymieniłem też płyn hamulcowy). Jest rewelacyjny! Poprzednio miałem Vito 110, to była klęska. Któregoś pięknego dnia żona zażartowała że jedyna rzecz jakiej w Vito jeszcze nie wymieniłem to wycieraczki szyb. Parę dni później wysiadł silniczek wycieraczki tylnej szyby.

dodano 21.05.2012 18:45:23 przez

Miałem w swoim życiu bardzo dużo samochodów, bardzo dużo jezdze i jak dla mnie T4 to jedyny słuszny sprzęt którego jest pewien na 100%. Wiem że jak teraz wsiądę do niego to zawiezie mnie 1000 czy 2000km bez żadnych niespodzianek dlatego z czystym sumieniem polecam. Mógłbym sobie kupić nowszy może i ładniejszy i bardziej "cool" pozostaje tylko pytanie po co...T4 równa się prostota i niezawodność gdzie w nowszych autach niestety tego nie ma.

dodano 02.05.2014 18:57:18 przez

T 4 mam już 9 lat, w tej wersji jest autem idealnym. Na cztero - pięcioosobową rodzinkę + prowadzenie działalności jest wręcz idealne. Wypady za miasto, noclegi na kempingach, podróżowanie, jazda na usługi - po prostu super. Silnik nie jest hitem dynamiki lecz jest praktycznie bezawaryjny pod warunkiem pilnuje się regularne wymiany płynów "ustrojowych" plus paski, napinacze i filtry. Zawieszenie komfortowe i mało awaryjne.

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 10 km. Silnik: 2.0 177KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 500 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Caravelle, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Caravelle

Przeczytaj o Volkswagen Caravelle

Volkswagen Multivan - pokochasz podróże
Volkswagen Multivan - pokochasz podróże Idealny samochód na dalekie wyprawy powinien być przestronny, komfortowy, dobrze wyposażony, mocny i oszczędny. Wszystko co niezbędne, znaleźliśmy w Multivanie. Niestety liczne dodatki sprawiły, że jego cena przekroczyła próg... 299 tysięcy złotych!

Volkswagen Caravelle T4 401