Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T4 Multivan

patajoshi@o2.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 TD 68KM 50kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Caravelle T4 Multivan 1.9 TD 68KM 50kW 1993-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : najwiekszym szokiem dlamnie bylo spalanie
Silnik : jak wczesniej pisalem za dlugo osiaga temp. roboczą na co zwracam szczegulna ostroznosc
jak dotychczas to moj najlepszy samochod jest bardzo wygodny i wszechstronny polecam go dla wiekszych rodzin i malych przedsiebiorcow nadaje sie doskonale do pokonywania dlugich tras a i przez swoj spory przeswit mozna nim nieco zboczyc z aswaltowej drogi bez obawy zawisniecia sie czy uszkodzenia czegokolwiek idealny dla turystow mozna w nim sie wygodnie wyspac i zjesc posilek gdzies w trasie ja osobiscie jestem wedkarzem i spedzam sporo wolnego czasu poza domem,to nie przyczepa kampingowa ale pozwala na odrobine luksusu i mozna sie spokojnie zabrac ze wszystkim
jak dla mnie to dosc dlugo trzeba czekac az osiagnie temperature pracy wtedy praktycznie milknie i az sie niechce wierzyc ze sie jedzie starym samochodem z takim przebiegiem
dla mnie tylko jest nie ok ze V MAX to tylko 120km\\h ale jest dobrze zestopniowana,w zadnym zakresie predkosci nie brakuje mu mocy
wielkim zaskoczeniem bylo dla mnie to ze jak na tak wysokie auto nie ma tedencji do pochylania sie na zakretach,jednak najlepiej jedzie sie tym autem samemu bez obciazenia
to moj pierwszy bus ale od pierwszego kilometra zadziwila mnie widocznosc zwlaszcza w miescie pod swiatlami stoisz jako ktores z kolei auto a i tak wszystko widzisz
przestrzen auta mozna dowolnie zmieniac mozna przewozic w dobrych warunkach 6 osob albo po wyjeciu siedzen transportowac dwa motocykle albo drzewo na opal wiem bo to przerabialem:)
jak pisalem predzej silnik troche dlugo sie grzeje i na cieplo w srodku czy sucha szybe trzeba nieco poczekac ale po kilku kilometrach mozan w srodku zrobic (wylegarnie drobiu) :) dwie nagrzewnice potrafia dac czadu
niechce tu slodzic zabardzo ale kierowca siedzi naprawde wygodnie podwojny podlokietnik sprawia ze jazda na dlugich odcinkach nie meczy a jesli chodzi o przestrzen dla pasazerow to nikt nigdy nie nazekal a ja osobiscie nie oddam steru mojego vana i nie bede siedziel gdzie indziej niz za kolkiem
nie mozna powiedziec ze to bardzo cichy samochod ale trzeba pamietac ze to diesel starej technologji i ma prawo go byc slychac zawsze mozna podkrecic radio :)
samochod ma rewelacyjne spalanie w miescie niespalil mi wiecej niz 8L apozamiastem raz udalo mi sie zejsc ponizej 6L NIEWIARYGODNE JAK NA AUTO DOSTAWCZE :)
moj samochod ma 15 lat i nie moge od niego oczykiwac ze jakis plastik nie bedzie stukal czy pukal ale ogulnie rzecz biorac wszystko sie trzyma kupy jedynie co nie dziala to podgrzewane siedzenie ale po kasultacji z elektrykiem wiem ze to nic powarznego tylko jakis przekaznik
zrobilem jak narazie 20,000 i niemama prawa sie do niczego doczepic odpalal w najwiekszych mrozach tego roku nie oceniam go na 5 gwiazdek z racji tego ze to nowy nabytek i polonez nawet sie potrafi nie zepsuc po tylu kilometrach ,ale bez obawy jestem gotow zapuscic sie w najdalsze zakadki europy

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 68KM 50kW [l/100km]

6,6