Oceny Volkswagen Caravelle T4 Multivan 2.4 D 78KM 57kW 1992-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Multivan 2.4 D 78KM 57kW 1992-2003

~waldi
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Auto używane w działalności gospodarczej, pakowne, można zabrać wszystko, a co się nie zmieści to na przyczepę. Ma niewielkie wymagania, jazda bez oleju to nie problem, można dolać po 2 tygodniach jazdy na sucho, zero elektroniki, jazda bez sprawnego alternatora - 180 km, no i coś co w porównaniu z autami którymi jeździłem czyni T4 mistrzem to skręt, jest po prostu niesamowity, co przy tych gabarytach w ruchu miejskim i na budowach...
~Fols
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
T 4 mam już 9 lat, w tej wersji jest autem idealnym. Na cztero - pięcioosobową rodzinkę + prowadzenie działalności jest wręcz idealne. Wypady za miasto, noclegi na kempingach, podróżowanie, jazda na usługi - po prostu super. Silnik nie jest hitem dynamiki lecz jest praktycznie bezawaryjny pod warunkiem pilnuje się regularne wymiany płynów "ustrojowych" plus paski, napinacze i filtry. Zawieszenie komfortowe i mało awaryjne.
~Fols
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Jak na ten rocznik i ten przebieg autko uważam za doskonałe. Mam firmę usługową i pięcioosobową rodzinkę. Autko jest wręcz wymarzone dla mnie i mojej rodzinki. Z jednej strony funkcjonalny pod wzgledem podróżowania z drugiej przestrzenny do działalności gospodarczej.
~armata
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
super auto. koń roboczy. wszyscy umrą, świat się skończy a on odpali i pojedzie dalej:)
~zatorskidarek@tlen.pl
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Auto jest rewelacyjne. Jeździłem już kilkunastoma samochodami i ten okazał się najlepszym zakupem.
~patataj
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
ja jestem maniakiem busioli i szczególnie VW więc dla mnie nie ma lepszego

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~cezar05@o2.pl
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
jak na nasze warunki auto nie jest złe .zimą nie ma problemu z odpaleniem a latem chodzą wentylatory nawet po zgaszeniu silnika
~ spook
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Jestem zadowolony, silnik jest w bardzo dobrym stanie biorąc pod uwagę przebieg. Myśle, że bez problemów machnie drugie tyle. (Silnik)
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Naprawdę silnik jest świetny! Przede wszystkim prosty i bezawaryjny. (Silnik)
~Jacek w średnim wieku Fun VW Multivan
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Szybki to on nie jest ale mocny jak jasna cholera. Głośny po przekroczeniu magicznej bariery:) 120 km/h. Lubi niskie obroty. Prawdziwy wół roboczy. (Silnik)
Volkswagen Caravelle T4 Multivan