Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T4 Multivan

ernestszy@o2.pl, 18 lat temu
Silnik 2.5 TDI 88KM 65kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Caravelle T4 Multivan 2.5 TDI 88KM 65kW 1998-2003 - Oceń swoje auto
polecam tym co duzo jezdza. Po zrobieniu 1000 km z zadnej osobowki nie wysiadziesz tak wypoczety jek z multivana! Masz duzo przestrzeni dwa podlokietniki tempomat i widok daleko do przodu nad dachami osobowek.
151 KM w zupelnosci wystarczy nie ma sensu czipowac.Nie jedna nowa osobowka z bezyna nie moze mnie dojsc
skrzynia ok. ale czemu dzwignia ma metr dlugosci ???
jastem zaskoczony jak szybko mozna wchodzic w zakrety busem !
widac caly przod i tylne slupki za ktorymi konczy sie nadwozie.Lusterka 10 razy wieksze niz w oktavi ktora jezdzilem wczesniej.No i ta wysokosc.W miescie to ja wszystko widze na dachami osobowek.To one czekaja az skrece wyzszym busem.Noca tez im wyzej sie siedzi tym mniej cie oslepiaja
zastrzezenia mam tylka do malych przyciskow climatronika i BARDZO glupiej regulacji wycieraczek
oddzielna klima na przod i tyl to super pomysl! W niejednej osobowce z tzw. dwustrefowa klimatyzacja z tylu zima marzlem a latem sie gotowalem.Na ogrzewanie niestety trzeba poczekac min 10 minut.Jest to spowodowane wysoka sprawnoscia nowoczesnych diesli (silnik wytwarza malo energii cieplnej) i duza kubatura auta
lepiej byc chyba nie moze!
glosniej niz w maluchu! Zastanawiam sie nad wyciszeniem w profesjonalnym warsztacie.Nie wiem jak z szumem wiatru i opon bo silnik i tak wszystko zaglusza
srednie zuzycie 7.5 do 8.0 to bardzo dobry wynik a nie jestem zawalidroga
jest drogi ale o czyms to swiadczy.Przeciesz to rynek dyktuje ceny!
zadnych zastrzezen
przejechalem nim 80 tys km i wymienilem: kolo paska klinowego 900 zl,uszczelka pod glowica 1200 zl i wczoraj elemety zawieszenia za 400 zl.
Volkswagen Caravelle T4 Multivan